Doç. Dr.

Kemal Göl

Kadın Hastalıkları ve Doğum - Ankara

Başlıca ilgi ve tedavi alanları: Gebelik, Ağrılı Cinsel İlişki (Disparoni), Smear Testi, Vajinismus tedavi, İntrauterin inseminasyon, Leep (loop elektrocerrahi eksizyonel prosedür)... Tümü

Bu hekim siz misiniz?

Hemen bilgilerinizi güncelleyin

Bilgilerinizi güncelleyin!

21 Profil Görüntüleme

Son 30 günlük profil görüntülenme.

0 Takvim Talebi

Toplam randevu takvimi talebi.

Takvim talep edin

Son Cevapladığı Sorular

 • Enfeksinyon

  1 yılda 8 kez vajinal akıntı enfeksiyon tedavisi gördüm.kültürüm temiz çıktı ne yapabilirim.yeşil sarı akıntım var.

  Doktor Cevabı:
  Doç. Dr. Kemal Göl

  Doç. Dr. Kemal Göl

  Tekrarlayan mantar enfeksiyonlarında şeker hastalığı yönünden incelemeler yapılmalıdır. ayrıca eşinizle beraber tedavi almanız gerekebilir. sağlıkla kalın

 • Uyusmazlik

  Hocam merabalar.kan uyusmazligim ve kan pihtilasmam var.3.çocuğuma hamile kalmak istiyorum fakat dogumdan sonra yapılması gereken uyuşmazlık için iğnesi yapılmadı.doktor böyle bir şeyi ihmal etmiş olamam dedi.böyle bir durum 3.çocukta bir soruna neden olur mu acaba

  Doktor Cevabı:
  Doç. Dr. Kemal Göl

  Doç. Dr. Kemal Göl

  Merhabalar gebe kalmadan önce indirek coombs testi yaptırırsanız etkilenme olup olmadığını görebilir ve ona göre gebeliği planlayabilirsiniz. sağlıkla kalın

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

SORU SOR

Hakkında

Kemal Göl Kimdir?

Doç. Dr. Kemal GÖL, 1965 yılında İstanbul'da doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimini 1983 yılında Ankara Atatürk Anadolu Lisesi’nde bitirmiştir. Hemen ardından Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde başladığı tıp eğitimini 1989 yılında derece ile tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasına ise 1989 yılında Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Ana Bilim Dalı’nda başlamış ve 1994 yılında “Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı” olmuştur. 

Mecburi hizmet yükümlülüğünü 1994 yılında Hasköy 18 No’lu AÇSAP Merkezi’nde Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı olarak yerine getirmiş olan Dr. GÖL, 1996 yılında Ankara Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne atanmıştır. Aynı yıl meslektaşları Doç. Dr. İzzet ŞAHİN ve Uzm. Dr Alev GÖL ile beraber BAŞAK Kadın Sağlığı Merkezi'ni kurmuştur. 

2000 yılında Ankara Zübeyde Hanım Doğumevi'ne atanmış olan Doç. Dr. Kemal GÖL, Ankara Zübeyde Hanım Doğumevi’nde Menopoz Ünitesi’ni kurmuştur. 2004 yılında da Doçent Doktor unvanı almıştır. 2006 yılında devlet memurluğundan istifa etmiş ve Ankara Özel Ada Hastanesi’nin kuruluş ve personel eğitimlerinde aktif görev almış olmasının yanı sıra kurumda Kadın Hastalıkları ve Doğum Bölümü ve Yataklı Servisler Direktörü olarak idari görev yapmıştır.

Doç. Dr. Kemal GÖL, 1995- 2011 yılları arasında Tıpta Uzmanlık Sınavı hazırlık programlarında eğitmen olarak Kadın Hastalıkları ve Doğum dersleri de vermiştir. Kendisi 1996 yılından beri serbest hekimlik yapmakta olup mesleki çalışmalarını Ankara - Çankaya'da bulunan özel muayenehanesinde sürdürmektedir.

Diploma aldığı kurum

 • HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

 • GAZI ÜNIVERSITESI

İletişim bilgileri


Anlaşmalı Kurumlar

 • Türkiye İş Bankası
 • Vakıfbank
 • TC Merkez Bankası

Hakkında Değerlendirme Yapın

Hakkında değerlendirme yapın

Doç. Dr. Kemal Göl tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

DEĞERLENDİR


.