Dr.

Kandemir Berova

Ortopedi ve Travmatoloji - Lefkoşa

Başlıca ilgi ve tedavi alanları: Akondroplazi, Çocuk Dirsek Çevresi Kırıkları, Suprakondiler Humerus Fraktürü, Latarjet ameliyatı, Ayak ve ayak bileği artrodezi, Fiberoptik eklem muayenesi... Tümü

Bu hekim siz misiniz?

Hemen bilgilerinizi güncelleyin

Bilgilerinizi güncelleyin!

1 Profil Görüntüleme

Son 30 günlük profil görüntülenme.

0 Takvim Talebi

Toplam randevu takvimi talebi.

Takvim talep edin

Son Cevapladığı Sorular

 • Ozon terapi

  Ozon terapiyi kilo vermek isteyen herkes kullanabilir mi? faydasi bunyemize kazandirdiklari nedir. saygilar

  Doktor Cevabı:
  Dr. Kandemir Berova

  Dr. Kandemir Berova

  Dengeli bir diyet programı ile birlikte ozon tedavisi metabolizmayı düzenleyici etkisi ile zayıflamaya yardımcı olur . bunun dışında genel olarak vücut dokularında oksijen miktarının artırması size olumlu etki sağlar.

 • Slm hocam ben bulgaristanda 3 sınıf tıp öğrencisiyim size sormak istediğim.

  Slm hocam ben bulgaristanda 3 sınıf tıp öğrencisiyim size sormak istediğim. ben burda bulgaristanda eğitimimde yeterli eğitimi alamıyorum bi tıp öğrencisi olarak sizden yardım istiyorum kendimi nasıl geliştire bilirim önerileriniz nelerdir ve şuan kendimi işe yaramaz hissediyorum..

  Doktor Cevabı:
  Dr. Kandemir Berova

  Dr. Kandemir Berova

  Bu tip düşünceler zaman zaman her tıp ogrencisini rahatsız edebilir. gunümüzde okumak için birçok kaynağa ulaşabilmek mümkün. kendi kendini geliştirmen için birçok olanak var . önemli olan 4. sınıf ve sonrasındaki pratik egitim eğer yeterli düzeyde degilse başka bir üniversiteye geçiş yapmaya calışm... Cevabı gör

?

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru sorma kapalıdır.

Hakkında

İletişim bilgileri


Hakkında Değerlendirme Yapın

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Kandemir Berova tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

DEĞERLENDİR


.