Doç. Dr.

Kamran Aghayev

Beyin ve Sinir Cerrahisi - İstanbul

Başlıca ilgi ve tedavi alanları: Beyin Tümörleri, Hipofiz Adenomları, Torasik Outlet Sendromu... Tümü

Bu hekim siz misiniz?

Hemen bilgilerinizi güncelleyin

Bilgilerinizi güncelleyin!

35 Profil Görüntüleme

Son 30 günlük profil görüntülenme.

1 Takvim Talebi

Toplam randevu takvimi talebi.

Takvim talep edin

Son Cevapladığı Sorular

 • Bel ağrisi

  Muayene oluyorum fakat mr da gözükmüyor çatlak diyorlar diğer cd leride açmayı beceremiyorlar sonra bişeyin yok diyip gönderiyorlar egzersiz diyorlar egzersiz yapıyorum ama ne fayda 1-2 saatlik rahatlama getiriyor oda

  Doktor Cevabı:
  Doç. Dr. Kamran Aghayev

  Doç. Dr. Kamran Aghayev

  Benim muayeneye gelebilirsiniz. www.birunihastanesi.com.tr/index.php/tr/

 • İğne batması hissi

  Merhaba hocam benim haftadan fazladır sağ elimin yüzük parmağında iğne batması gibi rahatsız edici bir acı var önemli bisey olabilirmj herhangi bir rahatsızlığım yok belirgin sadece parmağım acıyor

  Doktor Cevabı:
  Doç. Dr. Kamran Aghayev

  Doç. Dr. Kamran Aghayev

  Bu bulgu bir çok hastalıkta ortaya çıkabiliyor. hastanede incelenmeniz gerekiyor. geçmiş olsun.

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

SORU SOR

Hakkında

Kamran Aghayev Kimdir?

Doç. Dr. Kamran AGHAYEV, 1979 yılında Bakü'de doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimlerini bitirdikten sonra Azerbaycan Devlet Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 2001 yılında tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde yapmış ve 2009 yılında Beyin ve Sinir Cerrahisi Uzmanı olmuştur. 2009-2010 yılları arasında ise Central Clinic Hospital Bakü'de görev yapmıştır. 

Uzmanlık eğitimi sonrasında 2010-2014 yılları arasında Universty of South Florida, Cancer Center'da Fellowship olarak çalışmalar yapmış olan Doç.Dr. Kamran AGHAYEV, daha sonra aynı kurumda öğretim üyesi olarak görev yapmıştır. Özel İrmet Hospital'da görev yapmış olup, mesleki çalışmalarına şu anda Biruni Üniversitesi Hastanesin'nde devam etmektedir.

Doç.Dr. Kamran AGHAYEV, mesleki hayatı boyunca birçok ulusal ve uluslararası kongre ve kurslara katılmış olup gerek eğitim vermiş gerekse kendisini geliştirmiştir. Ayrıca iyi derecede İngilizce, Rusça ve Türkçe bilmektedir.

Diploma aldığı kurum

 • AZERBAYCAN TIP ÜNİVERSİTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

 • HACETTEPE ÜNIVERSITESI

Yabancı Diller

 • İngilis
 • Rusça
 • Azerice

İletişim bilgileri


Hakkında Değerlendirme Yapın

Hakkında değerlendirme yapın

Doç. Dr. Kamran Aghayev tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

DEĞERLENDİR


.