Uzm. Dr.

İsmet Kaygısız

Psikiyatri - Tekirdağ

Başlıca ilgi ve tedavi alanları: Vajinusmus (Vajinismus), Uyum Bozuklukları, Unutkanlık, Bilişsel ve davranışçı terapi, Depresyon anksiyete stres ölçeği, Depresyon tedavisi... Tümü

Bu hekim siz misiniz?

Hemen bilgilerinizi güncelleyin

Bilgilerinizi güncelleyin!

75 Profil Görüntüleme

Son 30 günlük profil görüntülenme.

1 Takvim Talebi

Toplam randevu takvimi talebi.

Takvim talep edin

Son Cevapladığı Sorular

 • Depakin 500 saat aralığı

  Depakin 500 mg günlük iki doz aldığım da kaç saatte bir icmeliyim ve tek dozda 750 mg icebilirmiyim ictigimde diğer dozu içmem için üstünden kaç saat geçmeli

  Doktor Cevabı:
  Uzm. Dr. İsmet Kaygısız

  Uzm. Dr. İsmet Kaygısız

  Merhabalar geçmiş olsun. depakin size reçete edilen hekim tarafından hangi doz ve aralıklarla kullanımı uygun görüldüyse lütfen ona uyunuz. depakin kan düzeyi ile takip edilen bir ilaçtır ayrıca belirli aralıklara karaciğer fonksiyon testlerinizin de kontrol edilmesi gerekir. eğer doktorunuza ulaşam... Cevabı gör

 • Kikancli k ve takintilik

  Ben 3 senelik evliyim ve bazı evlilik içi anlaşmazlıklar ve istenmeyen şeylerin yaşanması sebebi ile bende fazla takıntı ve eşe karşı kıskançlık var ileri derecede bunun tedavisi mümkün müdür . doktor bey. bu taktir de muaynanezide gelmek te bulunucam yardımcı olursanız sevinirim

  Doktor Cevabı:
  Uzm. Dr. İsmet Kaygısız

  Uzm. Dr. İsmet Kaygısız

  Geçmiş olsun, henüz evlilik içi anlaşmazlıkları ve yaşanmış istenmeyen şeyleri çözümleyememişsiniz gibi görünüyor. bu nedenle eşinizle birlikte bir aile terapistine gitmeniz uygun olacaktır.

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

SORU SOR

Hakkında

İsmet Kaygısız Kimdir?

Uzm. Dr. İsmet KAYGISIZ, 1982 yılında Kadirli'de doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimlerini bitirdikten sonra Kahramanmaraş Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise Bülent Ecevit Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde yapmış ve Psikiyatri Uzmanı olmuştur.

Batman İl Ambulans Komuta Kontrol Merkezi, Bülent Ecevit Üniversitesi Tıp Fakültesi, Ergani Devlet Hastanesi ve Siirt Devlet Hastanesi gibi birçok kurumda görev yapmış olan Uzm. Dr. İsmet KAYGISIZ, mesleki çalışmalarına şu anda Özel İrmet Hospital'da Psikiyatri Uzmanı olarak devam etmektedir.

Uzm. Dr. İsmet KAYGISIZ, mesleki hayatı boyunca pek çok kongre, eğitim ve kursa katılmış olup iyi derecede İngilizce bilmektedir.

Diploma aldığı kurum

 • KAHRAMANMARAŞ SÜTÇÜ İMAM ÜNİVERSİTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

 • BÜLENT ECEVIT ÜNIVERSITESI

Yabancı Diller

 • İngilizce

İletişim bilgileri


Hakkında Değerlendirme Yapın

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. İsmet Kaygısız tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

DEĞERLENDİR

Yayınladığı Makaleler.