Uzm. Dr.

İsmet KAYGISIZ

Psikiyatri - Tekirdağ

Başlıca ilgi ve tedavi alanları: Vajinusmus (Vajinismus), Uyum Bozuklukları, Unutkanlık, Bilişsel ve davranışçı terapi, Depresyon anksiyete stres ölçeği, Depresyon tedavisi... Tümü

Bu hekim siz misiniz?

Hemen bilgilerinizi güncelleyin

Bilgilerinizi güncelleyin!

71 Profil Görüntüleme

Son 30 günlük profil görüntülenme.

0 Takvim Talebi

Toplam randevu takvimi talebi.

Takvim talep edin

Son Cevapladığı Sorular

 • Vajınusmus hakkında

  Merhabalar ben daha önce doktora gitmiştm vajınusmus değilsin demişti ama ben yinede eşimle ilişkiye giremıyorum korkuyorm kendımı kasıyorum ne yapmam gerekıyor.yardımcı olurmusunuz.

  Doktor Cevabı:
  Uzm. Dr. İsmet KAYGISIZ

  Uzm. Dr. İsmet KAYGISIZ

  Geçmiş olsun. cetad derneği bünyesinde cinsel terapi eğitimini tamamlamış bir psikiyatrist ile görüşmeniz uygun olacaktır. eğer yakınsanız hastanemizdeki polikliniğime muayene gelebilirsiniz.

 • Vücudumun her yeri ağrıyor

  1.5 ay önce boyun ardından bel ve bacak ağrılarım başladı. zamanla bu ağrılar tüm vücuduma yayıldı ve şimdi pazu baldır olmak üzere her yerim ağrıyor. uykuda el ve kollarım uyuşuyor. nefes almadada zorluk çekiyorum. beyin, bel, sırt, boyun emarları, kalça filmleri ve vitamin ve tüm kan tahlillerimi... devamı

  Doktor Cevabı:
  Uzm. Dr. İsmet KAYGISIZ

  Uzm. Dr. İsmet KAYGISIZ

  Çok geçmiş olsun sizin için buradan önerebileceğim tek şey mutlak bir algoloji uzmanınına başvurmanız olur.

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

SORU SOR

Doktorun İletişim bilgileri

Hakkında

Özgeçmişi

Uzm. Dr. İsmet KAYGISIZ, 1982 yılında Kadirli'de doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimlerini bitirdikten sonra Kahramanmaraş Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise Bülent Ecevit Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde yapmış ve Psikiyatri Uzmanı olmuştur.

Batman İl Ambulans Komuta Kontrol Merkezi, Bülent Ecevit Üniversitesi Tıp Fakültesi, Ergani Devlet Hastanesi ve Siirt Devlet Hastanesi gibi birçok kurumda görev yapmış olan Uzm. Dr. İsmet KAYGISIZ, mesleki çalışmalarına şu anda Özel İrmet Hospital'da Psikiyatri Uzmanı olarak devam etmektedir.

Uzm. Dr. İsmet KAYGISIZ, mesleki hayatı boyunca pek çok kongre, eğitim ve kursa katılmış olup iyi derecede İngilizce bilmektedir.

Diploma aldığı kurum

 • KAHRAMANMARAŞ SÜTÇÜ İMAM ÜNİVERSİTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

 • BÜLENT ECEVIT ÜNIVERSITESI

Yabancı Diller

 • İngilizce

Hakkında Yorum Yapın

Hakkında yorum yazın

Uzmanı tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

YORUM EKLE

Yayınladığı Makaleler.