Prof. Dr.

İsmail KOÇAK

Kulak, Burun, Boğaz hastalıkları (KBB) - İstanbul

Başlıca ilgi ve tedavi alanları: Nazofarenks, Nazal Septum Deviasyonu, Tükürük Bezi Kanserleri, Medikal estetik, Radyofrekans uygulamaları, Sinüs cerrahisi... Tümü

Bu hekim siz misiniz?

Hemen bilgilerinizi güncelleyin

Bilgilerinizi güncelleyin!

330 Profil Görüntüleme

Son 30 günlük profil görüntülenme.

2 Takvim Talebi

Toplam randevu takvimi talebi.

Takvim talep edin

Son Cevapladığı Sorular

 • Kontrastlı temporal kemik mr incelemesi hk.

  Hocam merhaba, işe giriş için yaptırmış olduğum sağlık kontrollerinde sağ kulağımda yüksek frekanslara karşı işitme kaybı tanısı konularak temporal kemik mr çekilmem istenmiştir.mr sonucunda ""sağ vestibulumda fokal kontrastlanma"" teşhisi konulmuştur.bu ibare ne anlama gelmektedi... devamı

  Doktor Cevabı:
  Prof. Dr. İsmail KOÇAK

  Prof. Dr. İsmail KOÇAK

  Çok genel bir açıklama, dolayisiyla bir tanı yok. filmi yorumlayan hekiminizin yorumunu almaya çalişinnveya hekiminizle olan gorusmesi hk bilgi edinin.

 • Ses kalınlığı

  Merhaba hocam,ben 21 yaşındayım yaşıma ve bedenime göre sesim çok ince ve konuşmakta güçlük çekiyorum gerekirse gelip tedavi olmak istiyorum sizce düzelmesi mümkünmüdür.

  Doktor Cevabı:
  Prof. Dr. İsmail KOÇAK

  Prof. Dr. İsmail KOÇAK

  Probleminizin tedavisi mumkun. iletisim icin 0212 2916767 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

?

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru sorma kapalıdır.

Hakkında

İsmail KOÇAK Kimdir?

Prof.Dr.İsmail KOÇAK, Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı lisans eğitimini başarı ile tamamlayarak Tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise, Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde tamamlayıp Kulak,Burun,Boğaz Hastalıkları (KBB) Uzmanı olmuştur.

Prof.Dr.İsmail KOÇAK, İstanbul Tuzla'da bulunan Okan Üniversitesi Hastanesi'nde hastalarına hizmet vermektedir.

Diploma aldığı kurum

 • HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

 • ANKARA ÜNIVERSITESI

Hastalarının Değerlendirmeleri (1)

1 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

Rana YAPRAK

Çocuğumuzu doktor doktor gezdirdiğimiz tanı konamayan bir dönemde ankaradan ismail hocamıza gittik.ve oğlumuz Onur'un çok az rastlanan tanısını koyarak tedavisiyle iyileştiren harika insan,inanılmaz ilgili ve aynı zamanda bir ruh sağlığı uzmanını aratmayan duruşuyla o kadar rahatlatıcı ki iyiki kendisini tanıdık diye hergün şükrediyoruz.ismail hocam iyiki varsınız... 04-06-2016

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Prof. Dr. İsmail KOÇAK tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

DEĞERLENDİRME EKLE


.