Uzm. Dr.

İsmail Hakkı Boz

Dahiliye - İç Hastalıkları - İstanbul

Başlıca ilgi ve tedavi alanları: Kısa Bağırsak Sendromu, Egzama (Atopik Dermatit), Duodenum Ülseri (Oniki Parmak Bağırsağı Ülseri), Anti-ccp(sitrülin antikoru), Kan elektrolit testi, Kolon kanseri görüntüleme... Tümü

Bu hekim siz misiniz?

Hemen bilgilerinizi güncelleyin

Bilgilerinizi güncelleyin!

88 Profil Görüntüleme

Son 30 günlük profil görüntülenme.

0 Takvim Talebi

Toplam randevu takvimi talebi.

Takvim talep edin

Son Cevapladığı Sorular

 • Gizli şeker

  Hocam merhabalar şimdiden vereceğiniz cevap için teşekkürler. hocam benim glikoz testlerimde açlık kan şekerim 90-97 arası çıkıyor.hb1ac testim 4,5-5 arası. ancak internetten okuduğum bilgilerde akş normal olsa bile şeker olabileceği söyleniyor. birde bende baş ağrıları felan oluyor, ayrıca tansi... devamı

  Doktor Cevabı:
  Uzm. Dr. İsmail Hakkı Boz

  Uzm. Dr. İsmail Hakkı Boz

  Değerleriniz gayet normal. açlık şekeri 110 ve üzeri çıkarsa şeker yükleme testi gerekir.

 • Safra

  Merhabalar hocam benim sorunum sağ göğsümde oluşan ve sırtıma vuran ağrı,bu ağrı sağ tarafıma yattığımda çok oluyor.bu neyin belirtileri olabilir.

  Doktor Cevabı:
  Uzm. Dr. İsmail Hakkı Boz

  Uzm. Dr. İsmail Hakkı Boz

  Muhtemelen kas ağrısı gibi görünüyor. ancak mide problemleri de buna yol açabilir. dahiliye uzmanına görünmenizde fayda var.

?

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru sorma kapalıdır.

Hakkında

İsmail Hakkı Boz Kimdir?

Uzm.Dr.İsmail Hakkı BOZ, İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başlamış olduğu lisans eğitimini başarı ile tamamlayarak Tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise,  İstanbul Tıp Fakültesi İç Hastalıkları Ana Bilim Dalı'nda tamamlayıp Dahiliye-İç Hastalıkları Uzmanı olmuştur.

Uzm.Dr.İsmail Hakkı BOZ, İstanbul'da bulunan Özel Büyükçekmece Kolan İnternational Hospital'de hastalarına hizmet vermektedir.

Diploma aldığı kurum

 • İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

 • ISTANBUL ÜNIVERSITESI

İletişim bilgileri


Hakkında Değerlendirme Yapın

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. İsmail Hakkı Boz tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

DEĞERLENDİR


.