Prof. Dr.

İsmail Çepni

Kadın Hastalıkları ve Doğum - İstanbul

Başlıca ilgi ve tedavi alanları: Doğum Kontrol, Ergenlik sorunları, Genital Organ Bozuklukları, İnfertilite ve tüp bebek, Genel jinekolojik operasyonlar, Üçlü tarama testi... Tümü

Randevu ve bilgi için bizi arayın: 0 (850) 811 61 96
* Standart tarife ile ücretlendirilir.
Randevu Al

Randevu Takvimi

Hakkında

İsmail Çepni Kimdir?

Prof. Dr. İsmail ÇEPNİ, 1960 yılında Rize'de doğmuştur. İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde başladığı lisans eğitimini başarı ile tamamlayarak Tıp Doktoru ünvanını almıştır. İhtisasını ise, İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Anabilim Dalı’nda tamamladıktan sonra Almanya Münih LMU Üniversitesi Grosshadern Kliniği’nde Tüp bebek eğitimi almıştır.

Prof. Dr. İsmail ÇEPNİ, Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Anabilim Dalı’nda 1999 yılında Doçent, 2005 yılında da Profesör olmuştur. Çepni, aynı zamanda Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Anabilim Dalı öğretim üyesidir. Mesleki çalışmalarına ise, İstanbul - Şişli'de bulunan Jinem Kadın Sağlığı Hizmetleri'nde devam etmektedir.

 

Diploma aldığı kurum

 • İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

 • İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ CERRAHPAŞA TIP FAKÜLTESİ

Yabancı Diller

 • Almanca, ingilizce

İlgi Alanları

Doğum Kontrol

Ergenlik sorunları

Genital Organ Bozuklukları

Genital Siğil (hpv)

Kısırlık / İnfertilite

Myom (Miyom), fibromyoma

Vajinal Akıntı, kaşıntı

Dış Gebelik (Ektopik gebelik)

İdrar Yolu Sarkması

Yumurtalık Kisti ve tümörleri

Tedaviler

İnfertilite ve tüp bebek

Genel jinekolojik operasyonlar

Üçlü tarama testi

Anti-aging uygulamaları

Anormal kanamalar

Laparoskopik over kisti ameliyatı

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için arayın: 0 (850) 811 61 96

Son Cevapladığı Sorular

 • Sezaryanda. yırtılma

  Slm hocam lütfen cevapsıx bırakmayın inanın zor durumda olmasam rahatsız etmezdim sizi ben 17 ay ara ile 2 sezaryen oldum 2 de doktor dikerken dokuların yırtılıyordu birde yapışmada vardı dedi gitti son sezaryanda n 5 yıl gegeçti.3.sezaryen düşünebilirmiyim. birkaç doktora ayrıntılı muayene oldum he... devamı

  Doktor Cevabı:
  Prof. Dr. İsmail Çepni

  Prof. Dr. İsmail Çepni

  Merhaba süre iyi öncelikle vaginal ultrason ile rahimdeki sezaryen kesi yeri iyileşme durumuna bakilmali orada sorun yok ise gebe kalabilirsiniz. bol şanslar..

 • Iyı gunler hocam.benım adetlerım ergenlık donemınden ıtıbaren hep duzensız.

  Iyı gunler hocam.benım adetlerım ergenlık donemınden ıtıbaren hep duzensız.3 ayı bazen 6ayı buluyor.o donemde doktora gıttıgımde sol overde 2.5cm folukul kıstım oldugunu soylemıslerdı.zamanla gecer dıyorlardı.hormonlarım duzgun bır problemım yok tu sımdı yasım 27 4 yıllık evlıyım 1 yıl korunmamamız... devamı

  Doktor Cevabı:
  Prof. Dr. İsmail Çepni

  Prof. Dr. İsmail Çepni

  Geçmiş olsun, çocuk olmaması ile ilgili birçok faktör var. hormıonlar, meni tahlili ve rahim filmi çektirip sonra değerlendirme yapılmalıdır. boşuna erkenden ameliyata karar vermeyin. tetkiklerden sonra gerekli ise düşünülür. selamlar..

?

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru sorma kapalıdır.

Hakkında Değerlendirme Yapın

Hakkında değerlendirme yapın

Prof. Dr. İsmail Çepni tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

DEĞERLENDİR


.