Uzm. Dr.

İsmail Çağatay TOPCU

Genel Cerrahi - İstanbul

Başlıca ilgi ve tedavi alanları:Tümü

İletişim Numarası 0 (850) 811 37 08
Randevu Al

Randevu Takvimi

Hakkında

İsmail Çağatay TOPCU Kimdir?

Uzm.Dr.İsmail Çağatay TOPÇU, Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı lisans eğitimini başarıyla tamamlayarak Tıp Doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise, Ankara Onkoloji Hastanesi'nde tamamlayarak Genel Cerrahi Uzmanı olmuştur.

Uzm.Dr.İsmail Çağatay TOPÇU, İstanbul Bağcılar'da bulunan Özel Güneşli Erdem Hastanesi'nde hastalarına hizmet vermektedir.

 

Diploma aldığı kurum

 • GAZİ ÜNİVERSİTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

 • DİĞER

Uzmanlık Alanları

Diplomalar ve Sertifikalar

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için arayın: 0 (850) 811 37 08

Son Cevapladığı Sorular

 • Kasık fıtıfı yama

  Merhaba yaklaşık 3 ay önce kasık tan açık yama yöntemiyle ameliyat oldum elle dokunuldugı zaman yamalar baya belli oluyor bu tarz yamaların normalleşme süresi nedir.? birde spor ne zaman yapabilirim vücut geliştirme saygılarımla

  Doktor Cevabı:
  Uzm. Dr. İsmail Çağatay TOPCU

  Uzm. Dr. İsmail Çağatay TOPCU

    İletişim & Randevu: 0 (850) 811 37 08

  Spora başlamak için , fıtık ameliyat sonrası 3 ay makul bir süredir.konulan yamalar sentetik madde olup, nadiren allerjik reaksiyona neden olabilir. zayıf kişilerde kısmen yamayı hissetme olabilir.ameliyatı yapan cerrahınızla iletişime geçmeniz en doğrusudur.geçmiş olsun dileklerimle iyi günler dile... Cevabı gör

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

SORU SOR

Hakkında Yorum Yapın

Hakkında yorum yazın

Uzm. Dr. İsmail Çağatay TOPCU tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

YORUM EKLE


.