Uzm. Dr.

İsmail Çağatay Topcu

Genel Cerrahi - İstanbul

Başlıca ilgi ve tedavi alanları:Tümü

Bu hekim siz misiniz?

Hemen bilgilerinizi güncelleyin

Bilgilerinizi güncelleyin!

12 Profil Görüntüleme

Son 30 günlük profil görüntülenme.

0 Takvim Talebi

Toplam randevu takvimi talebi.

Takvim talep edin

Son Cevapladığı Sorular

 • Kasık fıtıfı yama

  Merhaba yaklaşık 3 ay önce kasık tan açık yama yöntemiyle ameliyat oldum elle dokunuldugı zaman yamalar baya belli oluyor bu tarz yamaların normalleşme süresi nedir.? birde spor ne zaman yapabilirim vücut geliştirme saygılarımla

  Doktor Cevabı:
  Uzm. Dr. İsmail Çağatay Topcu

  Uzm. Dr. İsmail Çağatay Topcu

  Spora başlamak için , fıtık ameliyat sonrası 3 ay makul bir süredir.konulan yamalar sentetik madde olup, nadiren allerjik reaksiyona neden olabilir. zayıf kişilerde kısmen yamayı hissetme olabilir.ameliyatı yapan cerrahınızla iletişime geçmeniz en doğrusudur.geçmiş olsun dileklerimle iyi günler dile... Cevabı gör

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

SORU SOR

Hakkında

İsmail Çağatay Topcu Kimdir?

Uzm.Dr.İsmail Çağatay TOPÇU, Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı lisans eğitimini başarıyla tamamlayarak Tıp Doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise, Ankara Onkoloji Hastanesi'nde tamamlayarak Genel Cerrahi Uzmanı olmuştur.

Uzm.Dr.İsmail Çağatay TOPÇU, İstanbul Bağcılar'da bulunan Özel Güneşli Erdem Hastanesi'nde hastalarına hizmet vermektedir.

 

Diploma aldığı kurum

 • GAZİ ÜNİVERSİTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

 • DİĞER

İlgi Alanları

Diplomalar ve Sertifikalar

İletişim bilgileri


Hakkında Değerlendirme Yapın

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. İsmail Çağatay Topcu tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

DEĞERLENDİR


.