Op. Dr.

İrfan Tombalak

Kadın Hastalıkları ve Doğum - Tekirdağ

  Başlıca ilgi ve tedavi alanları: Genel Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Jinekolojik Hastalıklar, Kadın Hastalıkları, Genel jinekolojik operasyonlar, Jinekolojik cerrahi, Jinekolojik operasyonlar... Tümü

  Bu hekim siz misiniz?

  Hemen bilgilerinizi güncelleyin

  Bilgilerinizi güncelleyin!

  19 Profil Görüntüleme

  Son 30 günlük profil görüntülenme.

  0 Takvim Talebi

  Toplam randevu takvimi talebi.

  Takvim talep edin

  Hakkında

  İrfan Tombalak Kimdir?

  Jin.Op. Dr. İrfan TOMBALAK, 1966 yılında Gaziantep'te doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimlerini Gaziantep’te bitirdikten sonra Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 1993 yılında tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise 1994- 1999  yılları arasında İstanbul, Bakırköy Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde yapmış ve Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı olmuştur.

  Uzmanlık eğitimi sonrasında 2000- 2006 yılları arasında Çerkezköy SSK Hastanesi’nde görev yapmış olan Jin.Op. Dr. İrfan TOMBALAK, 2006 yılında Özel Çerkezköy Hastanesi’nde Başhekim yardımcısı ve  Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı olarak çalışmaya başlamıştır. 2014 yılında ise Özel Çerkezköy Hastanesi, isim değişikliği ile Özel İrmet Hospital Hastanesi olarak hizmet vermeye devam etmiştir.

  Mesleki çalışmalarına halen Özel İrmet Hospital'da Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı olarak devam etmekte olan Jin.Op. Dr. İrfan TOMBALAK, hastanenin kurucu ortaklarından olup evli ve bir çocuk babasıdır.

  Diploma aldığı kurum

  • DİCLE ÜNİVERSİTESİ

  Uzmanlık aldığı kurum

  • ISTANBUL KANUNI SULTAN SÜLEYMAN EGITIM VE ARASTIRMA HASTANESI

  Yabancı Diller

  • İngilizce

  İletişim bilgileri


  Hakkında Değerlendirme Yapın

  Hakkında değerlendirme yapın

  Op. Dr. İrfan Tombalak tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

  DEĞERLENDİR


  .