Prof. Dr.

İnci SÜLEYMANLAR

Dahiliye - İç Hastalıkları, Gastroenteroloji - Antalya

Başlıca ilgi ve tedavi alanları: Kemik iliği transplantasyonu(periferik hematopoiet, Periferik kan stem hücre transplantasyonu, Üfürüm... Tümü

Bu hekim siz misiniz?

Hemen bilgilerinizi güncelleyin

Bilgilerinizi güncelleyin!

26 Profil Görüntüleme

Son 30 günlük profil görüntülenme.

1 Takvim Talebi

Toplam randevu takvimi talebi.

Takvim talep edin

Doktorun İletişim bilgileri

  • Prof. Dr. İnci SÜLEYMANLAR Muayenehanesi
    AdresM.Gökay Plaza Atatürk Bulvarı No: 69 /11 Arapsuyu  Konyaaltı, Antalya  

Hakkında

Özgeçmişi

Prof. Dr. İnci SÜLEYMANLAR, 1959 yılında Ankara’da doğmuştur. İlkokul öğrenimini 1965-1970 yılları arasında Ankara Yenituran İlkokulu’nda, ortaokul ve lise öğrenimini 1970-1977 yılları arasında TED Ankara Koleji’nde tamamlamıştır. 1978 yılında Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde başladığı tıp eğitimini ise 1984 yılında tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır.

1984 -1986 yılları arasında mecburi hizmet yükümlülüğü kapsamında İş ve İşçi Bulma Kurumu Genel Müdürlüğü’nde Kurum Doktorluğu yapmış olan Prof. Dr. İnci SÜLEYMANLAR, 1986-1992 yılları arasında ise Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde İç Hastalıkları ihtisasını tamamlayarak İç Hastalıkları Uzmanı olmuştur. 1989-1991 yılları arasında Colorado Üniversitesi Sağlık Bilimleri Merkezi, Denver CO, USA’de Hepatoloji ve Karaciğer Transplantasyonu alanında Research Fellow'u olarak çalışmalar yapmıştır. 1992- 1994 yılları arasında Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde Gastroenteroloji yan dal ihtisasını tamamlamış ve Gastroenteroloji Uzmanı olmuştur.

1992-1994 yılları arasında Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde Öğretim Görevlisi olarak görev yapmıştır. Yine Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde 1999 yılında Yardımcı Doçent, 1999 yılı Kasım ayında Doçent, 2010 yılında ise Profesör kadrosuna atanmıştır.

Prof. Dr. İnci SÜLEYMANLAR, Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde görev yaptığı süre boyunca öğretim üyeliğinin yanı sıra fakülte kurulu üyeliği, yönetim kurulu üyeliği, eğitim - öğretim koordinasyon kurulu üyeliği, etik kurulu üyeliği ve Gastroenteroloji Bilim Dalı Başkanlığı gibi pek çok idari görevde bulunmuştur. Günümüzde ise Antalya - Konyaaltı’nda bulunan özel muayenehanesinde hastalarını kabul etmektedir.

European Crohns and Colitis Organination (ECCO), European Association for the Study of Liver (EASL), Türk Gastroenteroloji Derneği, Türk Gastroenteroloji Antalya Şubesi, Türk Nefroloji Derneği Antalya Şubesi, Türk İç Hastalıkları Derneği, Viral Hepatitle Savaşım Derneği, İnflamatuvar Barsak Hastalıkları Derneği, Motilite Derneği ve Türk Karaciğer Araştırmaları Derneği gibi ulusal ve uluslararası mesleki kuruluşlara üye olan Prof. Dr. İnci SÜLEYMANLAR, evli ve bir kız çocuğu annesidir.

Diploma aldığı kurum

  • ANKARA ÜNİVERSİTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

  • AKDENIZ ÜNIVERSITESI

Hakkında Yorum Yapın

Hakkında yorum yazın

Uzmanı tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

YORUM EKLE


.