Op. Dr.

İmran Ayhan

Kadın Hastalıkları ve Doğum - Şanlıurfa

Başlıca ilgi ve tedavi alanları: Genital Estetik, Genital Bölge Estetiği, Cinsel Terapi, Ovariektomi, Anti-aging uygulamaları, Vajinismus tedavi... Tümü

Bu hekim siz misiniz?

Hemen bilgilerinizi güncelleyin

Bilgilerinizi güncelleyin!

157 Profil Görüntüleme

Son 30 günlük profil görüntülenme.

3 Takvim Talebi

Toplam randevu takvimi talebi.

Takvim talep edin

Son Cevapladığı Sorular

 • Eşimle prblm

  Hocam ben 3 yıllık evliyim eşimle ilişkiye girdiğim zaman hiç zevk almıyorum ne yapmalıyım lütfen yardımcı olur musunuz?

  Doktor Cevabı:
  Op. Dr. İmran Ayhan

  Op. Dr. İmran Ayhan

  Öncelikle bir kadın hastalıkları uzmanına muayene olup yapısal bir sıkıntının varlığı araştırılmalı. eğer yapısal bir rahatsızlık söz konusu değil ise şikayetiniz ruhsal/psikolojik olabilir. bu konuda faaliyet gösteren dernekler ve bu derneklerin bulunduğunuz ilde cinsel terapistleri mevcut. bu tera... Cevabı gör

 • Normal doğum ve hastane

  İyi günler hocam şuan için erken (18 haftalığım) ama normal doğum olursa her zaman gelme durumunuz var mı aceba bilgi verebilir misiniz? bide lotus hastanesi yeni olduğu için sistem alet vs. ekipmanlar tam mıdır ?

  Doktor Cevabı:
  Op. Dr. İmran Ayhan

  Op. Dr. İmran Ayhan

  Ayşe hanım merhaba; hastalarımın doğumlarına hangi saatte olursa olsun geliyorum. ancak, şehir dışında olmam gerken hallerde; izin, tıbbi toplantı kongre v.b. durumlarda bu mümkün olmayacaktır.

?

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru sorma kapalıdır.

Hakkında

İmran Ayhan Kimdir?

KADIN HASTALIKLARI VE DOĞUM UZMANI
VAJİNİSMUS TEDAVİSİ
2003 yılında İstanbul Üniversitesi, Çapa Tıp Fakültesi'inden mezun oldum.
Ardından, Olmayı çok arzu ettiğim Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanlığı dalında, Tıpta Uzmanlık Sınavını kazandım. 2009 yılında, İstanbul Taksim Eğitim Araştırma Hastanesi, Kadın Hastalıkları ve Doğum Kliniği’nde eğitimimi tamamlayarak; Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı oldum.
Devlet hizmeti yükümlülüğü nedeniyle, 2009 yılında Van ili Erciş Devlet Hastanesi'ne Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı olarak atandım. 2011 yılındaki üzücü Van Depremi nedeni ile Van'dan ayrılmak zorunda kaldım. 2012 yılından bu yana Şanlıurfa'da Özel Ruha Academia Hastanesi'nde çalışmaktayım.
Görev yaptığım bölgelerde, sık karşılaştığım bir durum olan; vajinismus ile ilgilenme ihtiyacı hissetiğimde; CİSED'in bu noktada en doğru adres olduğunu farkettim. CİSED (Cinsel Sağlık Enstitüsü Derneği)’in düzenlediği; 26. Cinsel Terapi Eğitimi’ni tamamlayarak sertifikamı aldım.
Çiftlerin vajinismus ile ilgili sıkıntılarını aşmalarına, yardımcı olmaya karar verdim.

Diploma aldığı kurum

 • İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

 • TAKSİM EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ

Fotoğraflar

İletişim bilgileri


 • Lotus Hastanesi
  AdresŞenevler Mahallesi Şanlıurfa Diyarbakır Yolu No:146 Karaköprü / ŞANLIURFA  Merkez, Şanlıurfa  Haritayı gör  

  Merkez İmkanları

  • Otopark (Ücretsiz)
  • Kredi kartı ile ödeme
  • Nakit
  • Sgk Anlaşmalı

Hastalarının Değerlendirmeleri (3)

3 Değerlendirme Ort. Puanı: 4.8
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

Mehmet Gelir

Eşimin gebeliğinin ilk haftalarında doktor hanıma kontrollere gidiyorduk.Doktor hanım gayet ilgili ve alakalı bir doktor.Sorularınıza net cevap veriyor ve sizin icinizi ferahlatıyor.Doktorumuzla bir süre sonra ayrılmak zorunda kaldık ve bu süre zarfı içerisinde hiç bir olumsuz tutum ve davranış görmedik.Doktorumuz biraz yoğun hastası fazla o yüzden sabırsız olmamak gerekiyor onun dısında Urfa bölgesinde ender bir kadın doğum uzmanı 14-08-2018

Poyraz Vurdu

Benim ilkçocuğumu imran hanim kucagima verdi ne kadar istemeye istemeye sezeryan olsamda öyle gerekiyordu bu konuda size güveniyorum...ama ikinci çocuğum için de size gelecem ve ssvd yapmak istiyorum....sizi cok seviyorum Allah yardım ve yardımcınız olsun.... 26-09-2017

Adanus SARUS

Dr imran ayhan çok kıymetli bir hekim. Eşimin vajinismus problemi vardı. Tavsiye üzerine pekte ümidimiz olmamasına rağmen gittik. Fakat iyi kide gitmişiz hayatımız değişti sayesinde eşim problemini 5. terapi seansında aştı. Muzice gibi... Hayata daha farklı bakıyoruz artık çok mutluyuz. Kendisine ne kadar teşekkür etsek az. Böyle doktorlara çok ihtiyacı var insanların. Allah sizden razı olsun. 15-10-2015

3 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Op. Dr. İmran Ayhan tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

DEĞERLENDİRME EKLE


.