Uzm. Dr.

İlknur Şar

Psikiyatri - İstanbul

Başlıca ilgi ve tedavi alanları: Hiperaktivite, Psikiyatrik Bozukluk, Kanser Psikolojisi, Biyomedikal tedavi, Wisc-r-çocuklar için zeka testi, Psikiyatrik muayene... Tümü

Bu hekim siz misiniz?

Hemen bilgilerinizi güncelleyin

Bilgilerinizi güncelleyin!

35 Profil Görüntüleme

Son 30 günlük profil görüntülenme.

0 Takvim Talebi

Toplam randevu takvimi talebi.

Takvim talep edin

Son Cevapladığı Sorular

 • Panik atak

  Selamilknur hanım... bana bundan 20 gün önce panik bozukluk teshisi kondu ilaçlarım sabah selectra gece içinde remeron verildi ölüm korkum ateş basması mide bulantısı geçti fakat sadece sabahları çarpıntım birde iştahszılığım geçmedi bunlar ne zaman gecer..birde antidepresanlar ne zaman işe yarar..

  Doktor Cevabı:
  Uzm. Dr. İlknur Şar

  Uzm. Dr. İlknur Şar

  İlacın etkisi (eğer uygun ilaç seçildi ise) iki ay içersinde tam olarak kendini gösterir.

 • Merhaba iyi günler

  Çok degerli vakitinizi aldıgım için özür dileyerek soruma başlamak istiyorum kısaltarak anlatmak isterim 1.bir eylemi veya işi başlarım ama canım sıkıldıgı için devam edem ediremem (bütün işlerin genelinde var tek bir iş geçerli deildir.) bu yüzden sürekli iş (ekonomik iş)degiştirim. 2.yerimde sabit... devamı

  Doktor Cevabı:
  Uzm. Dr. İlknur Şar

  Uzm. Dr. İlknur Şar

  Dikkat eksikliği ve hiperaktivite açısından bir psikiyatrist tarafından değerlendirilmeniz uygun olur. ilaç tedavisi ve destekleyici psikoterapi birlikte yararlı olabilir.

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

SORU SOR

Hakkında

İletişim bilgileri


Hakkında Değerlendirme Yapın

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. İlknur Şar tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

DEĞERLENDİR


.