Uzm. Dr.

İlker Apaydın

Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi - İstanbul

Başlıca ilgi ve tedavi alanları: El Ve El Bileği Hastalıkları, İple kepçe kulak estetiği, Dupuytren Hastalığı, Lipoplasti, Blefaroplasti, Lazer liposuction... Tümü

Bu hekim siz misiniz?

Hemen bilgilerinizi güncelleyin

Bilgilerinizi güncelleyin!

38 Profil Görüntüleme

Son 30 günlük profil görüntülenme.

0 Takvim Talebi

Toplam randevu takvimi talebi.

Takvim talep edin

Son Cevapladığı Sorular

 • Http://i.hizliresim.com/zrp7wb.jpg

  Http://i.hizliresim.com/zrp7wb.jpg merhaba hocam benim serçe parmağımın arasında boydan dikiş izleri var ve yara izleri var dikiş izin sonunundada bir delik mevcut dikiş bitiminde size elimin resmini attım o linki açabilirmisiniz acaba netür tedavi yaparsak elim tamamen düzelir en iyi olumlu sonuç v... devamı

  Doktor Cevabı:
  Uzm. Dr. İlker Apaydın

  Uzm. Dr. İlker Apaydın

  Kemal bey merhaba, geçmiş olsun. fakat malesef ki dikiş izlerini tamamen yok etmek mümkün değil. cildin esnekliğine göre belki daha küçük yada belirsiz hale getirilebilir diyebiliriz. fakat el bölgesinde bu da pek mümkün olmamaktadır. sağlıklı günler dilerim.

 • Eski dikiş izinin içinde mor bir görüntü

  Selam hocam benim elimin sırtında dikiş izi varda dikiş izinden rahatsız olmuyorumda dikişin alındığı yerin içinde altında mor bir görüntü var ufak dikiş atılan yerin altında zamanında dikiş alınırken içindemi kalmış olabilir yada başka birşeymi hocam bayağı belli yani yumruğumu sıktığımda içinde bi... devamı

  Doktor Cevabı:
  Uzm. Dr. İlker Apaydın

  Uzm. Dr. İlker Apaydın

  Kadir bey merhaba, öncelikle geçmiş olsun. dikiş ipi kaldığını sanmıyorum. fotoğraflarını contact@newage-clinic.com adresine gönderebilirsen konuyla alakalı ayrıntılı bilgi verebilirim. sağlıklı günler dilerimm.

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

SORU SOR

Hakkında

İlker Apaydın Kimdir?

Uzm. Dr. İlker APAYDIN, 1967’da Ankara’da doğmuştur. İlk ve orta öğrenimini TED Ankara Koleji’nde tamamlamıştır. 1992’de Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun olarak tıp doktoru unvanını almıştır. İhtisasını ise yine Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Estetik ve Plastik Cerrahi Bölümü’nde yapmış ve 1998 yılına kadar Ankara Üniversitesi’nde uzmanlık eğitimi almanın yanı sıra Estetik ve Plastik Cerrahi alanında klinik çalışmalar sürdürmüş ve bu çalışmalarını yayınlamıştır.

Uzm. Dr. İlker APAYDIN,  1998-2000 yılları arasında İstanbul Kartal Eğitim ve Araştırma Hastanesi Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Bölümü’nde ve 2000-2006 yılları arasında Taksim Eğitim ve Araştırma Hastanesi Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Bölümü’nde görev yapmıştır. Yine bu dönemde de pek çok bilimsel araştırma ve uluslararası yayın çalışması gerçekleştirmiştir.

2005-2012 yılları arasında Transmed Saç ve Estetik Cerrahi Merkezi’nde Dr. Melike Külahçı ile birlikte kıdemli estetik plastik cerrah olarak çalışmıştır. 2012 Ağustos ayından beri kurucu ortaklarından olduğu New Age Clinic’te Estetik ve Plastik Cerrahi Uzmanı olarak görev yapmaktadır. Özellikle saç ekimi konusunda Uluslararası Saç Cerrahisi Derneği (ISHRS) ile birlikte eğitimler vermektedir.

Kadın hastalarında daha çok yüz cerrahisi, burun estetiği operasyonları, liposuction, karın germe, meme büyütme ve küçültme operasyonları uygularken, erkek hastalarında saç ekimi ve jinekomasti cerrahisi uygulamalarını sıklıkla ve başarıyla gerçekleştirmekte olan Uzm. Dr. İlker APAYDIN, Türk Plastik, Estetik ve Rekonstrüktif Cerrahi Derneği ve Uluslararası Saç Cerrahisi Derneği (ISHRS) gibi mesleki kuruluşlarda aktif olarak üyedir. Evli ve iki çocuk babasıdır.

Diploma aldığı kurum

 • ANKARA ÜNİVERSİTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

 • ISTANBUL KARTAL KOSUYOLU YÜKSEK IHTISAS EGITIM VE ARASTIRMA HASTANESI

İletişim bilgileri


Hastalarının Değerlendirmeleri (1)

1 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

Ayhan AHMET

Seattle daki amerikali bir arkadşım sayesinde tanıştığım Dr Ilker Bey'e operasyonum esnasında göstermiş olduğu emek ve ilgi alaka için sonsuz teşekkürler.Türkiye'de bu kalitede doktorlar olduğunu duyuran Doktor sitesine de ayrıcana minnetarım. 29-02-2016

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. İlker Apaydın tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

DEĞERLENDİRME EKLE


.