Op. Dr.

İlke Topdağı Aydın

Kadın Hastalıkları ve Doğum - Tekirdağ

Başlıca ilgi ve tedavi alanları: Genel Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Normal Doğum, Kadın Hastalıkları (Jinekoloji), Doğum öncesi eğitim ve doğuma hazırlık, Kadın genital kanser taramaları, Servikal hastalıkların tedavisi... Tümü

Bu hekim siz misiniz?

Hemen bilgilerinizi güncelleyin

Bilgilerinizi güncelleyin!

212 Profil Görüntüleme

Son 30 günlük profil görüntülenme.

0 Takvim Talebi

Toplam randevu takvimi talebi.

Takvim talep edin

Son Cevapladığı Sorular

 • Kızlık zarı

  Sevgilimle kıyafet üzerinden pantolanlar üzerimizdeyken sürtündük o sıra bi ağrı hissettim ama kıyafetten olabilir diye düşündüm daha sonra kan gördüm 2-3 damla kahverengi kırmızı arası leke gördüm daha sonra ağrı kesildi 2-3 gün sonra yanma oldu kızlık zarı bozulmuş mudur

  Doktor Cevabı:
  Op. Dr. İlke Topdağı Aydın

  Op. Dr. İlke Topdağı Aydın

  Kanama sadece tahrişe bağlı da olabilir ancak sorunuza muayene etmeden cevap vermek mümkün değil. muayene olmanız gerekir.

 • Ağrı ve akıntı

  Merhabalar... hocam adetim bitip temizlendikten 1-2 gün sonra adet ağrısı gibi ağrılarım oluyor. birkaç gün gibi sürüyor. ve koyu sarı akıntı beraberinde oluyor. bu sürekli değil ara sıra olan bir durum. bakireyim, normal bir durum mu?

  Doktor Cevabı:
  Op. Dr. İlke Topdağı Aydın

  Op. Dr. İlke Topdağı Aydın

  Anlattığınız şikayetler fizyolojiktir- herhangi bir hastalık bulgusu değildir.

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

SORU SOR

Hakkında

İlke Topdağı Aydın Kimdir?

Jin. Op. Dr. İlke TOPDAĞI AYDIN, 1982 yılında İstanbul'da doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimlerini bitirdikten sonra İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 2007 yılında tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise İstanbul Göztepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde yapmış ve 2012 yılında Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı olmuştur.

Uzmanlık eğitimi sonrasında Mersin/Mut Devlet Hastanesi ve Tekirdağ/Malkara Devlet Hastanesi'nde görev yapmış olan Jin.Op. Dr. İlke TOPDAĞI AYDIN, mesleki çalışmalarına halen Özel İrmet Hospital'da Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı olarak devam etmektedir. 

Jin. Op. Dr. İlke TOPDAĞI AYDIN, mesleki hayatı boyunca Temel Obstetrik Ultrasonagrafi Kursu, Ultrasonagrafi Kursu, Fetal Ekokardiyografi Kursu, Neonatal Resüsitasyon Programı Uygulayıcı Kursu, Maternal Fetal Tıp Ve Perinatoloji Kongresi, Ulusal Perinatoloji Kongresi ve TJOD Kongreleri... gibi pek çok kurs, kongre ve seminere katılmış olup Türk Tabipler Bİrliği ve Türk Jinekoloji ve Obstetrik Derneği üyesidir.

Diploma aldığı kurum

 • İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ

Yabancı Diller

 • İngilizce

İletişim bilgileri


Hastalarının Değerlendirmeleri (2)

2 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

Sev. Top.

İlke hanımı tanıdığım için çok şanslıyım 9ayin sonunda mükemmel bir sezeryanla doğum yaptım ve kuzeyi kucağınıza aldık ellerine sağlık başarılarının devamını dilerim ? 18-06-2018

Beh. Dev.

Öncelikle şunu belirtmek isterim kendim hemşireyim.İlke hanımla tanışmamız çevre dostlarımızın olumlu tavsiyeleri üzerine oldu ve yanıltmadılar bizi benim yorumum normal seyreden bir gebelikte doktorun nasıl olduğu o kadar iyi anlaşılmayabilir benim problemli gebeliğimde İlke hocam gerek teşhis ve önerileriyle gerek hasta psikolojisi ve hastasına duyduğu özveri ve yakınlıkla bu zor günlerimi sayesinde kolay atlattım İlke hocam şuana kadar meslek hayatımda dahil tanıdığın en kaliteli en güvenilir doktorlardan biri ben çok ama çok minnet doluyum kendisine. Sevgiler ve saygılar.. Behiye Gökçe DEVİREK 21-08-2017

2 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Op. Dr. İlke Topdağı Aydın tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

DEĞERLENDİRME EKLE


.