Prof. Dr.

Hulusi KOÇAK

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Çocuk Nefrolojisi - Ankara

Başlıca ilgi ve tedavi alanları: Idrar Yolu Enfeksiyonu, Vezikoüreteral Reflü (VUR, Böbrek Reflüsü), Nefrit (Glomerül İltihabı), Büyüme hormonu testi, Anti-ccp(sitrülin antikoru), Apgar skoru... Tümü

Bu hekim siz misiniz?

Hemen bilgilerinizi güncelleyin

Bilgilerinizi güncelleyin!

60 Profil Görüntüleme

Son 30 günlük profil görüntülenme.

2 Takvim Talebi

Toplam randevu takvimi talebi.

Takvim talep edin

Son Cevapladığı Sorular

 • Böbrek taşı 10 aylık bebek

  Bir oğlum var on aylık sağda 3 tane solda da 3 tane taşı var bunun tedavisi olurmu hocam böbrekmi üretiyor bunları hocam ne yapmalıyım hiç bilmiyorum ömrü boyunca taşı olacak diyenler var bizi aydınlatabilirmisinz

  Doktor Cevabı:
  Prof. Dr. Hulusi KOÇAK

  Prof. Dr. Hulusi KOÇAK

  Bulunduğunuz bölgede ünüversite hastanesi pediatrik nefroloji bölümüne başvurunuz.

 • Nefrotik sendrom

  Nefrotik sendrom benim kızım 4 senedir 3 kere atak oldu şimdi gene rahatsızlandı çok endiseliyim tedavi olarak halk dilinde kortizon ilacı kullandık şimdi ne yapmalıyım acaba

  Doktor Cevabı:
  Prof. Dr. Hulusi KOÇAK

  Prof. Dr. Hulusi KOÇAK

  Yine kortizon uygulanabilir.

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

SORU SOR

Hakkında

Hulusi KOÇAK Kimdir?

Prof. Dr. Hulusi KOÇAK, lisans öncesi öğrenimlerinin ardından İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi'nde 1963 yılında başladığı tıp eğitimini 1969 yılında başarıyla tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise, 1969 - 1973 yılları arasında Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde, Pediatrik Nefroloji Uzmanı ve Çocuk Romatolojisi Ana Bilim Dalı'nda yapmıştır.

1975-1978 Yılları arasında Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Pediatrik Nefroloji bölümünde Öğretim Görevlisi olarak, 1978-1982 yılları arasında ise, aynı üniversitesi hastanesi'nde, ''Üniversite Doçent'i'' unvanı ile çalışmış ve 1982-1992 yılları arasında Samsun On Dokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'nde Öğretim Üyesi olarak görevine devam etmiş olan Prof. Dr. Hulusi KOÇAK, 1989 yılında On Dokuz Mayıs Üniversite Hastanesi'nde ''Profesör'' unvanı almıştır. 

1993 - 1998 Yılları arasında Ankara Sosyal Sigortalar Kurumu Çocuk Hastalıkları Yüksek İhtisas Hastanesi'nde, 1999-2013 yılları arasında MedArt- Akman Medicorium Sağlık İşletmeleri- Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi'nde, Pediatrik Nefroloji Birim Uzmanı olarak görev almış olan Prof. Dr. Hulusi KOÇAK, mesleki çalışmalarına Özel Koru Ankara Hastanesi'nde devam etmektedir.

Diploma aldığı kurum

 • İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

 • HACETTEPE ÜNIVERSITESI

İletişim bilgileri


Hakkında Yorum Yapın

Hakkında yorum yazın

Prof. Dr. Hulusi KOÇAK tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

YORUM EKLE


.