Dr.

Hayyam Eyvazov

Dahiliye - İç Hastalıkları - İstanbul

Başlıca ilgi ve tedavi alanları: Kronik Akciğer Hastalıkları, Hidatik Kist, Kontakt Dermatit (Temas Dermatiti), Ogtt (oral glukoz tolerans testi), Oksimetre, Eksternal radyoterapi... Tümü

Bu hekim siz misiniz?

Hemen bilgilerinizi güncelleyin

Bilgilerinizi güncelleyin!

2 Profil Görüntüleme

Son 30 günlük profil görüntülenme.

0 Takvim Talebi

Toplam randevu takvimi talebi.

Takvim talep edin

Son Cevapladığı Sorular

 • Ldl

  Hocam degerli cevabiniz atesekkurler ator 10luk oneri uzere gunasiri 10luk aliyorum bende gozde katarakt oldugu icin bulanik gorme ve kataraktimin ilerledigini gordum birde zihni sersemlik oluyor oneriniz yokmu hergun 150mg coraspin aliyorum ayrica glikofen 2*1 aliyorum oneriniz icin sonsuz tesekkur... devamı

  Doktor Cevabı:
  Dr. Hayyam Eyvazov

  Dr. Hayyam Eyvazov

  Rica ederim. ator 10 mg her için . ldl biraz yüksekti..yeni hedefimiz <70 dir..

 • Hormon testleri

  Iyi günler birkaç gün önce kan testi yaptırdım ve hormon testlerinde insülin 12,12 çıktı. doktor yüksekmiş dedi ama herhangi bir tedavi uygulamadı. insülin direncinin yüksek çıkması herhangi bir soruna yol açar mı?

  Doktor Cevabı:
  Dr. Hayyam Eyvazov

  Dr. Hayyam Eyvazov

  Merhaba.yemk sonrası yüksek çıka biler. aç karına yüksekse ve klinik olarak ta vücut kitle indeksi yüksekse insülin rezistentliği denile bilir. dikkat eilezse insülin rezistentliği zamanla diyabet hastalına dönüşür.

?

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru sorma kapalıdır.

Hakkında Değerlendirme Yapın

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Hayyam Eyvazov tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

DEĞERLENDİR


.