Op. Dr.

Hasan İLKEHAN

Biorezonans Sertifikalı Tıp Doktoru - İstanbul

Başlıca ilgi ve tedavi alanları: Biorezonans... Tümü

Bu hekim siz misiniz?

Hemen bilgilerinizi güncelleyin

Bilgilerinizi güncelleyin!

68 Profil Görüntüleme

Son 30 günlük profil görüntülenme.

0 Takvim Talebi

Toplam randevu takvimi talebi.

Takvim talep edin

Hakkında

Hasan İLKEHAN Kimdir?

Op. Dr. Hasan İLKEHAN, lisans öncesi eğitimlerinin ardından Hacettepe Üniveristesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini başarıyla tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise Çocuk Cerrahisi üzerine yapmıştır.

25 yıl kadar uzun bir süre boyunca Samsun Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi, Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi', İnönü Üniversitesi Hastanesi, İngiltere Sheffield Children's Hospital, Kahramanmaraş Devlet Hastanesi, Fatih Devlet Hastanesi ve Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesi gibi sağlık alanında önde gelen kurumlarda görev yapmış olan Op. Dr. Hasan İLKEHAN, 2006 yılından beri Alternatif Tıp alanında araştırmalar yapmakta olup 2008 yılı itibariyle "Geleceğin tıbbı" olarak nitelendirilen Biorezonans uygulamalarına başlamıştır. Kendisi halen uluslararası eğitim ve konferanslarına katılmaya devam ettiği Biorezonans konusunun Türkiye'deki öncülerinden biridir. Mesleki çalışmalarına şu anda İstanbul - Kadıköy'de bulunan özel muayenehanesinde devam etmektedir.

Diploma aldığı kurum

  • HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ

İlgi Alanları

Diplomalar ve Sertifikalar

İletişim bilgileri


  • Dr. Hasan İLKEHAN Muayenehanesi
    AdresFahrettin Kerim Gökay Cad. No: 230/6 Göztepe  Kadıköy, İstanbul  Haritayı gör  

Hastalarının Değerlendirmeleri (1)

1 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

Meral Güven

Sayın hasan hocam öncelikle size çok teşekkür ederim iyiki varsınız.ben bağ dokusu hastasıyım.( shogren skloroderma ve reyno) zor bir rahatsızlık sekiz yıldır tedavi görüyorum tıbben .hasan beyle tanıştıktan sonra hayat kalitem değişti .çalışma yapılan bütün sorunlarım çözülüyor ve ben bu mucizeyi yaşıyorum.ayrıca şunu söylemek istiyorum tıbben benim rahatsızlığımın tedavisi yok. Tıpta ben bir denek'im.allah bin kere razı olsun hasan beyden. Ben iyileşiyorum. 10-06-2017

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Op. Dr. Hasan İLKEHAN tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

DEĞERLENDİRME EKLE


.