Uzm. Dr.

Hasan AYDIN

Dahiliye - İç Hastalıkları - Tekirdağ

Başlıca ilgi ve tedavi alanları: Genel İç Hastalıkları, Diyabet, Gastrik Ülser (Mide Ülseri)... Tümü

Bu hekim siz misiniz?

Hemen bilgilerinizi güncelleyin

Bilgilerinizi güncelleyin!

44 Profil Görüntüleme

Son 30 günlük profil görüntülenme.

0 Takvim Talebi

Toplam randevu takvimi talebi.

Takvim talep edin

Son Cevapladığı Sorular

 • Karaciğerde hemanjiom

  Sayın doktor; tesadüfen çekilmiş bir ultrasonla karaciğerimde kitle bulundu 4 gün sonra dinamik mr çekildi ifade şu: "kitlelerin kontrastlanma patterni ve radyolojik görünümü öncelikle bening kriterlerde değerlendirilmiş olup hemanjiom olarak düşünülmüştür. doktorum çok rahat bir şekilde 6 ay son... devamı

  Doktor Cevabı:
  Uzm. Dr. Hasan Aydın

  Uzm. Dr. Hasan Aydın

  Öncelikle geçmiş olsun kesinlikle rahat olabilirsiniz. 6 ay sonra ultrasonla büyüme takibi yapilir. kanser şüphesi olunca hastalardan çok hekimler kaygilanip ileri tetkik önerirler.

 • Midem ağırıyor

  Merhaba ben çocukken çok kavga ederdim 15 kişiyle kavga ettiğim zamanlarım vardı bu 1 ile 2 sene arasında kimseyle kavga etmedim lakin 2 gün önce bi arkadaşımla tartışıyorduk aniden karnıma bir ağrı gibi birşey girdi ağrı ile gıdıklanma arasında bi his aniden kusmam geldi ve bi köşeye gidip kustum... devamı

  Doktor Cevabı:
  Uzm. Dr. Hasan Aydın

  Uzm. Dr. Hasan Aydın

  Merhaba onur bey, öncelikle geçmiş olsun varsa bilinnen bir hastaliğiniz yada ilaç bunlarda mide şikayeti yapabilir. sinirlilik açisindan troid testlerini mutlaka yaptirmani öneriyorum. mevcut şikayetlerini açiklamak için mide reflüsü, safra kesesi taşi, üriner sistem taş - enfeksiyonlari ve akut... Cevabı gör

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

SORU SOR

Hakkında

Hasan AYDIN Kimdir?

Uzm. Dr. Hasan AYDIN, 1972 yılında Trabzon'da doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimlerini bitirdikten sonra Karadeniz Teknik Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 1993 yılında tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde yapmış ve 2007 yılında Dahiliye - İç Hastalıkları Uzmanı olmuştur.

Bağışlı Sağlık Ocağı, Konaklar Sağlık Ocağı, Trabzon Yurtkur Bölge Müdürlüğü, Balıklıgöl Devlet Hastanesi, Bursa Devlet Hastanesi, Setbaşı Tıp Merkezi ve Özel Kütahya Kent Hastanesi, Özel İrmet Hospital gibi pek çok kurumda görev yapmış olan Uzm. Dr. Hasan AYDIN, mesleki çalışmalarına şu anda Vega Hospital'da İç Hastalıkları Uzmanı olarak devam etmektedir.

Uzm. Dr. Hasan AYDIN, eğitim ve mesleki hayatı süresince birçok kongre ve seminere katılmış olup iyi derecede İngilizce bilmektedir.

Diploma aldığı kurum

 • KARADENİZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

 • ULUDAG ÜNIVERSITESI

İletişim bilgileri


 • Vega Hospital
  AdresKazimiye Mahallesi Uğur Mumcu Caddesi No :6 Çorlu / Tekirdağ  Çorlu, Tekirdağ  Haritayı gör  

Hakkında Değerlendirme Yapın

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Hasan AYDIN tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

DEĞERLENDİR


.