Uzm. Dr.

Hasan Aydın

Dahiliye - İç Hastalıkları - Tekirdağ

Başlıca ilgi ve tedavi alanları: Genel İç Hastalıkları, Diyabet, Gastrik Ülser (Mide Ülseri)... Tümü

Bu hekim siz misiniz?

Hemen bilgilerinizi güncelleyin

Bilgilerinizi güncelleyin!

34 Profil Görüntüleme

Son 30 günlük profil görüntülenme.

0 Takvim Talebi

Toplam randevu takvimi talebi.

Takvim talep edin

Son Cevapladığı Sorular

 • Normalin üzerinde kan değerleri

  Merhaba.yaklaşık 1 yıl önce kan tahlili yaptırdım ve bazı değerler normal aralığın üzerinde çıktı bunun herhangi bir sakıncası var mıdır? normalin üzerinde olan değerlerim şunlar: rbc (eritrosit) sonuç:5.21 (referans değeri:4-5.2). mchc sonuç: 36.6 (referans değeri:32-36). micro r sonuç:2.7 (referan... devamı

  Doktor Cevabı:
  Uzm. Dr. Hasan Aydın

  Uzm. Dr. Hasan Aydın

  Geçmiş olsun endişe edecek bir durum gözükmiyor

 • Kilo alamıyorum erkeğim

  Hocam ben 16 yasındayım 168 boyunda ve 44 kiloyum tahlil yaptırdım ve tahlillerim temiz, kilo alamıyorum yemek yedikten hemen sonra tuvalete çıkıyorum. doktorum beni diyetisyene yolladı verdiği listeyi 3 ay kullandım kilo artışı göstermedi. mama yazarız demişti gidemedim sonra. ne yapmalıyım? tiroid... devamı

  Doktor Cevabı:
  Uzm. Dr. Hasan Aydın

  Uzm. Dr. Hasan Aydın

  Geçmiş olsun hala şikayetiniz devam ediyorsa özellikle ishalleriniz gluten enteropatisi açisindan bir gastroenteroloğa başvurmanizi öneririm

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

SORU SOR

Hakkında

Hasan Aydın Kimdir?

Uzm. Dr. Hasan AYDIN, 1972 yılında Trabzon'da doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimlerini bitirdikten sonra Karadeniz Teknik Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 1993 yılında tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde yapmış ve 2007 yılında Dahiliye - İç Hastalıkları Uzmanı olmuştur.

Bağışlı Sağlık Ocağı, Konaklar Sağlık Ocağı, Trabzon Yurtkur Bölge Müdürlüğü, Balıklıgöl Devlet Hastanesi, Bursa Devlet Hastanesi, Setbaşı Tıp Merkezi ve Özel Kütahya Kent Hastanesi, Özel İrmet Hospital gibi pek çok kurumda görev yapmış olan Uzm. Dr. Hasan AYDIN, mesleki çalışmalarına şu anda Vega Hospital'da İç Hastalıkları Uzmanı olarak devam etmektedir.

Uzm. Dr. Hasan AYDIN, eğitim ve mesleki hayatı süresince birçok kongre ve seminere katılmış olup iyi derecede İngilizce bilmektedir.

Diploma aldığı kurum

 • KARADENİZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

 • ULUDAG ÜNIVERSITESI

İletişim bilgileri


 • Vega Hospital
  AdresKazimiye Mahallesi Uğur Mumcu Caddesi No :6 Çorlu / Tekirdağ  Çorlu, Tekirdağ  Haritayı gör  

Hakkında Değerlendirme Yapın

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Hasan Aydın tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

DEĞERLENDİR


.