Uzm. Dr.

Hasan Anık

Dahiliye - İç Hastalıkları - İzmir

Başlıca ilgi ve tedavi alanları: Polip (Mide, Bağırsak), Mevsim Alerjisi, Böbrek Atardamarı Tıkanıklığı (Renal Arter Trombozu), Puva tedavisi(fotokemoterapi), Radyonükleer kemik taraması, Artrosentez (eklem içi sıvı aspirasyonu)... Tümü

Bu hekim siz misiniz?

Hemen bilgilerinizi güncelleyin

Bilgilerinizi güncelleyin!

10 Profil Görüntüleme

Son 30 günlük profil görüntülenme.

0 Takvim Talebi

Toplam randevu takvimi talebi.

Takvim talep edin

Son Cevapladığı Sorular

 • Soğuk su ishal yapar mı?

  Hasan bey 15 gündür geçmeyen ishal var sulu sadece sancı filan yok günde 1 kere cıkıyorum rengide sarı gibi fakat asırı soguk su tuketiyorum bide yaz ayından olabilir ciddi birşey varmıdır ne yapmamı onerirsiniz gecmeyen ishal kanserinde belirtisiymiş ?

  Doktor Cevabı:
  Uzm. Dr. Hasan Anık

  Uzm. Dr. Hasan Anık

  Sebebini anlamak için gaita tetkiki yaptirin.geçmiş olsun.

 • Adet gecikmemin sebebi troidlerim olabilir mi?

  Reglim gecikti dr. hormon testi sonucumda yumurtalıklarımla ilgili sorun olmadığımı sağlıklı olduğumu fakat ths l 0,005 çıktığı için mutlaka dahiliye dr tedavi olmam gerektiğini söyledi bu sonuç nedir kötü bir sonuçmu lütfen bana yardımcı olurmusunuz. çok teşekkür ederim.

  Doktor Cevabı:
  Uzm. Dr. Hasan Anık

  Uzm. Dr. Hasan Anık

  Sonucunuz ,tiroid bezinin fazla çalişmasiyla ilgili.tedavi için bazi test ve usg bakilamali.dahiliye uzmanina başvurun.geçmiş olsun

?

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru sorma kapalıdır.

Hakkında

İletişim bilgileri


Hakkında Değerlendirme Yapın

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Hasan Anık tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

DEĞERLENDİR


.