Op. Dr.

Hande Yağmur

Kadın Hastalıkları ve Doğum - İstanbul

Başlıca ilgi ve tedavi alanları: Cinsel Terapi, Aşırı Ay Başı (adet) Kanaması, Sezeryan, İnfertilite ve tüp bebek, Serviks biyopsisi, Dörtlü tarama testi... Tümü

Bu hekim siz misiniz?

Hemen bilgilerinizi güncelleyin

Bilgilerinizi güncelleyin!

93 Profil Görüntüleme

Son 30 günlük profil görüntülenme.

0 Takvim Talebi

Toplam randevu takvimi talebi.

Takvim talep edin

Son Cevapladığı Sorular

 • Polikistik over

  Hocam ben polikistik over hastasıyım 3aydır klomen içiyorum fakat yumurtalıklarım adet güünmden sonra 13.gün en cok 6 mme kadar büyüdü size sorum 13 günden sonra büyürmü klomen cevap vermedi ne yapmalıyım

  Doktor Cevabı:
  Op. Dr. Hande Yağmur

  Op. Dr. Hande Yağmur

  Merhaba, doz arttırmak ya da klomen'in etkisini arttıracak başka bir ilacın eklenmesi gerekebilir. doktorunuzla görüşmenizi öneririm.

 • Gebelik ve kozmetik kullanımı

  Merhaba sayın hocam. yaklaşık 1,5 aylık hamileyim. gebelikte saç jölesi kullanımının herhangi bir sakıncasının olup olmadığını öğrenmek istiyorum cevabınız için şimdiden teşekkürler.

  Doktor Cevabı:
  Op. Dr. Hande Yağmur

  Op. Dr. Hande Yağmur

  Merhaba, saç jölesinin gebelikte herhangi bir soruna yol açtığı gösterilmemiştir. ancak yine de saç diplerine sürmemenizi öneririm.

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

SORU SOR

Hakkında

İletişim bilgileri


Hakkında Değerlendirme Yapın

Hakkında değerlendirme yapın

Op. Dr. Hande Yağmur tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

DEĞERLENDİR


.