Uzm. Dr.

Haluk ESMERAY

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları - Tekirdağ

Başlıca ilgi ve tedavi alanları:Tümü

Bu hekim siz misiniz?

Hemen bilgilerinizi güncelleyin

Bilgilerinizi güncelleyin!

12 Profil Görüntüleme

Son 30 günlük profil görüntülenme.

0 Takvim Talebi

Toplam randevu takvimi talebi.

Takvim talep edin

Son Cevapladığı Sorular

 • Çocuk sagligi

  Merhaba hocam 3 aylik kızım var bir kac gundur kakasini keci pisligi gibi yapiyo ve zorlaniyo bugunde yaparken kan gördüm normal mi dir

  Doktor Cevabı:
  Uzm. Dr. Haluk ESMERAY

  Uzm. Dr. Haluk ESMERAY

  Meraba bu durum bir besin allerjisinin habercisi olabilir. yakın zamanda bir uzmana götürmeniz uygun olacaktır.

 • Bebekte ikinma

  Merhaba haluk bey nasılsınız bebeğimiz 25 günlük devamlı ikinma yapıyor yaklaşık 1 dk devam ediyor tekrar tekrar yapıyor ne yapmamız gerekiyor simdiden teşekkürler

  Doktor Cevabı:
  Uzm. Dr. Haluk ESMERAY

  Uzm. Dr. Haluk ESMERAY

  Merabalar bu duruma infant diskezi diyoruz. normal bir durumdur. birşey yapılmasına gerek yoktur. 3. ayda kendiliğinden son bulur.

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

SORU SOR

Hakkında

Haluk ESMERAY Kimdir?

Uzm. Dr. Haluk ESMERAY, 1975 yılında Tokat'da doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimlerini Tokat'da bitirdikten sonra Karadeniz Teknik Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 1999 yılında tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi'nde yapmış ve 2012 yılında Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı olmuştur. 

Uzmanlık eğitimi sonrasında birçok kurum ve kuruluşta görev yapmış olan Uzm. Dr. Haluk ESMERAY, mesleki çalışmalarına şu anda Özel İrmet Hospital'da Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı olarak devam etmektedir.

Uzm. Dr. Haluk ESMERAY, mesleki hayatı boyunca Tokat İl Sağlık Müdürlüğü Cinsel Yolla Bulaşan Hastalıklar Kursu, TMI Sunuş Tekniği Semineri, TC. Sağlık Bakanlığı Acil Hekimliği Sertifika Programı, Tokat İl Sağlık Müdürlüğü Hasta Hakları Hizmet İçi Eğitimi, Emzirme Danışmanlığı Eğitimi, NRP Eğitimi, PALS kursu, 21. Ulusal Kardioloji Kongresi, 22. Ulusal Kardioloji Kongresi, 4. Mediterranean Meeting on Hypertension and Atherosclerosis, 3. İnternational Congress of Molecular Medicine, 3. Europaediatrics, 5. Acil Tıp ve Çocuk Yoğun Bakım Kongresi, 32. Pediatri Günleri ve 11. Pediatri Hemşireliği Günleri, 10. Acil Tıp ve Çocuk Yoğun Bakım Kongresi, 57. Milli Pediatri Kongresi, 50. Türk Pediatri Kongresi... gibi birçok kongre, eğitim ve kursa katılım sağlamıştır.

Diploma aldığı kurum

 • KARADENİZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

 • ISTANBUL BILIM ÜNIVERSITESI

İlgi Alanları

Hakkında Yorum Yapın

Hakkında yorum yazın

Uzm. Dr. Haluk ESMERAY tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

YORUM EKLE


.