Dr.

Halit Ayaz

Akupunktur - Adana

Başlıca ilgi ve tedavi alanları: Bel-Boyun-Eklem Ağrıları, Yüz Felci, Romatizmal Ağrılar, Akupunktur Tedavisi, Microsistem Akupunktur (MAPS)... Tümü

Bu hekim siz misiniz?

Hemen bilgilerinizi güncelleyin

Bilgilerinizi güncelleyin!

37 Profil Görüntüleme

Son 30 günlük profil görüntülenme.

0 Takvim Talebi

Toplam randevu takvimi talebi.

Takvim talep edin

Son Cevapladığı Sorular

 • Bel fıtığı

  Mrb 1 yıl önce yengemin bel fıtığı patlaması oldu doktorlar kitlemi başka bir şeymi diye tam bir neden bulamadılar ameliyat için bekletildi patlayan fıtık bekletilince sinirlere zarar vermiş şimdide kaslar zarar görmeye başlamış biz beyin ve sinir cerrahına ve fizik tedavi doktorlarına gidiyorduk şi... devamı

  Doktor Cevabı:
  Dr. Halit Ayaz

  Dr. Halit Ayaz

  Merhaba! öncelikle geçmiş olsun! şanssızlık olmuş. anladığım kadarıyla bel fıtığının ciddi ve uzun süreli basısıyla hastanızda sinirlerde hasar ve kaslarda kalıcı güç kaybı oluşmuş. bu bazen ne yazık ki karşı karşıye kaldığımız bir durum. mesela bel fıtığı hastasında zamanında müdahale yapılmaz ise... Cevabı gör

?

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru sorma kapalıdır.

Hakkında

Halit Ayaz Kimdir?

Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi ve Yeditepe Üniversitesi Temel Tıp Bilimleri Akupunktur Bölümü mezunuyum. Sağlık Bakanlığı Akupunktur uygulama sertifikasına sahip olup Türkiye Akupunktur derneği ve Dünya Lazer Tedavileri Derneği (WALT) üyesiyim.


     Ağrılı hastalıklarda düşük enerjili lazer tedavisi (LLLT) alanında uzun yıllardır çalışmaktayım ve bu alanda Türkiye'de ve dünyada önemli bir yeri olan Dr.Abdurrahim Görür ile yıllarca beraber çalışma fırsatım oldu. Özellikle Bel ve Boyun Fıtıklarının ameliyetsız kalıcı tedavisi konusunda çok önemli ve ciddi çalışmalarımız oldu ve olmakta. Bu alanda binlerce hastayı ameliyatsız sağlığına kavuşturmanın gururunu yaşamaktayız ki bu hastalar arasında 2-3 defa operasyon geçirip yine iyileşemeyen hastalar + herhangi bir sebepten dolayı operasyon geçirmesi riskli olan hastalarımız da dahildir.


      Bel ve Boyun fıtıklarına ilaveten Kalça hastalıkları(Avasküler nekroz, koksartroz), Diz hastalıkları(Aşınmalar, Menisküs dejenerasyonları, kondromalazi ve su toplanması), Omuz hastalıkları(Donuk omuz, tendinitler ve parsiyel tendon yırtıkları), Dirsek hastalıkları(Tenisçi ve golfçü dirseği), Bilek hastalıkları(Karpal tunel sendromu v.s.) Topuk dikeni, spor yaralanmaları ve diğer eklem zorlanma ve zedelenmeleri konusunda düşük enerjili lazer tedavisiyle hızlı ve kalıcı tedavi ve çözümler sunmaktayız. Ayrıca Akupunktur ve Lazer akupunkturu olarak Migren, Astım, Romatizmalar, Allerjiler, felçlikler(Yüz felci, Hemiplejiler v.s.) Depresyon, Panik atak, Dikkat ve konsantrasyon eksikliği, Kilo kontrolü v.s. alanında hastaları tedavi etmekteyim.

Diploma aldığı kurum

 • ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

 • YEDITEPE ÜNIVERSITESI

İletişim bilgileri


 • Dr. Halit AYAZ Akupunktur Muayenehanesi
  AdresAtatürk Cad. Filiz Apt. No: 47/1 Vakıfbank yanı  Seyhan, Adana  Haritayı gör  

  Merkez İmkanları

  • Wi-fi
  • Kredi kartı ile ödeme
  • Nakit

Hakkında Değerlendirme Yapın

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Halit Ayaz tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

DEĞERLENDİR


.