Dr.

Hakan Özkul

Tıbbi ve Aromatik Bitkiler Uzmanı - İstanbul

Başlıca ilgi ve tedavi alanları: Akciğer Kanseri, Meme Kanseri, Gırtlak Kanseri, Kanser tedavisi, Felç Tedavisi, Diyabet tedavisi... Tümü

Randevu ve bilgi için bizi arayın: 0 (850) 433 39 30
* Standart tarife ile ücretlendirilir.
Randevu Al

Randevu Takvimi

 • Özel Muayenehane
  AdresYeşilova mh., 1012 sk., no:1 d:1 Küçükçekmece/ İstanbul (Engin Plaza)  Küçükçekmece, İstanbul  Haritayı gör
  Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene ücret bilgisi için doktorunuza / uzmanınıza başvurunuz.

Hakkında

Hakan Özkul Kimdir?

Tıbbi ve Aromatik Bitkiler Uzmanı Dr. Hakan Özkul 1967’de Ankara’da doğdu. Kocaeli İzmit Lisesi’nden mezun olduktan sonra döneminin Türkiye genelinde dereceye girerek Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesini (İngilizce) kazandı. Önlisans eğitimini Hacettepe Tıp Fakültesi’nde tamamladıktan sonra, lisans eğitimini Ankara Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde tamamladı.
Bundan sonra Tıbbi ve Aromatik Bitkiler konusunda akademik eğitim aldı. 2012 yılında Eskişehir Anadolu Üniversitesi’nde Tıbbi ve Aromatik Bitkiler Bölümünden mezun oldu.
Tıp Fakültesi’nden mezuniyetinden sonra çeşitli devlet ve Özel sağlık kurumlarında doktor olarak çalıştı.
Üniversite yıllarından itibaren tıbbi ve aromatik bitkiler konusunda çalışmalar yaptı. Bu maksatla yurt içi ve yurt dışı birçok araştırma, konferans ve seminerlere katıldı.
“Türkiye’de Bitkisel Tedavinin Doğru ve Yaygın Kullanımının Geliştirilmesi” amacıyla çeşitli TV programlarına katılarak, bilgi ve tecrübesini paylaşmaktadır. Sağlıklı yaşam konusunda TV’lerde yapılan programlara da katılan Dr. Hakan Özkul, TGRT Euro Kanalında yapılan “Doktorlar Konuşuyor” programına uzman konuk olarak katılmaktadır.
Haftalık olarak yayınlanan Meltem TV’de “Sağlık ve Yaşam”, Mesaj TV’de “Sağlıklı Günler” ve Sıhhat TV’de “Önce Sağlık” programlarına düzenli olarak konuk olmaktadır.
“Türkiye’deki Endemik Tıbbi Bitkiler”, “Tıbbi Bitkilerin Türkiye’de Tedavide Doğru ve Yaygın Kullanımının Geliştirilmesi”, “Bitkisel Tıp Tarihi”, Tıbb-ı Nebevi ve “Tıbbi Bitkilerin Türkiye’de Üretimi” konularında çalışmalarına devam etmektedir. Bu konularda uzmanların bir araya geleceği ve sahasında öncül çalışmalar yapması planlanan dernekleşme faaliyeti içindedir. Dr. Hakan Özkul, evli ve 4 çocuk babasıdır.
Herhangi bir hastanede çalışmayan Dr. Hakan Özkul, Hastalıkların Bitkisel Destek yani Fitoterapi ile iyileşmesine yönelik çalışmalarına devam etmektedir.

Diploma aldığı kurum

 • GAZİ ÜNİVERSİTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

 • HACETTEPE ÜNIVERSITESI

Yabancı Diller

 • İngilizce

İlgi Alanları

Akciğer Kanseri

Meme Kanseri

Gırtlak Kanseri

Pankreas Kanseri

Testis Kanseri

Testis Kanseri (Testis Tümörü)

Kolon Kanseri

Mide Kanseri

Mide Kanseri (MideTümörü)

Deri Kanseri (Melanom)

Lenfoma

Tümör

Nodül

Kitle

Kist

Lezyon

Fitoterapi

Kısırlık / İnfertilite

Azospermi (Sperm Hücresi Yokluğu)

MS (Multipl Skleroz)

Romatizma

Eklem Ağrıları

Tedaviler

Kanser tedavisi

Felç Tedavisi

Diyabet tedavisi

Damar Tıkanıklığı Tedavisi

Koah Tedavisi

Astım Tedavisi

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için arayın: 0 (850) 433 39 30

Son Cevapladığı Sorular

 • Tüberküloz ve akciğer kanseri

  Merhaba hocam ben 1 yıl oldu akciğer tüberkülozu geçirdim ankara'da tedavimi aldım ve iyilestim.hastaligim süresince akciğer anjiyosu oldum emboli geliştiği için.daha önceleri 15 yıl sigara ictim şuan bıraktım bazı yazılarda veremin kanser yaptığını okudum . acaba 10 yıl sonra bendemi akciğer kanser... devamı

  Doktor Cevabı:
  Dr. Hakan Özkul

  Dr. Hakan Özkul

    İletişim & Randevu: 0 (850) 433 39 30

  İyileşen verem hastalarında kanser riski normal insanların riski kadardır. sigaradan uzak durmaya devam edin, bağışıklık sisteminizi güçlü tutmaya çalışın. yılda bir kez kontrolden geçmeyi ihmal etmeyin. aşırı kilo kaybına dikkat edin, bir ay içinde 7-8 kilo verdiyseniz hemen bir hastaneye başvurup... Cevabı gör

 • Hastalıkla ilgili

  Koah astım başlangıç denildi ne yapmam lazım doktor bey şimdiden tşk ederim öksürük ara ara balgam var makinaya ilaç koyup nefes alarak çekyorum onu verdiler tek

  Doktor Cevabı:
  Dr. Hakan Özkul

  Dr. Hakan Özkul

    İletişim & Randevu: 0 (850) 433 39 30

  Geçmiş olsun. astım ve daha ileri evresi olan koah için destek formüllerimiz var. bağışıklık sisteminizi güçlü tutarak bu hastalıkları yenebilirsiniz. bizden destek ve randevu almak için 0850 433 39 30 - 0535 852 03 29 arayabilirsiniz

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

SORU SOR

Hakkında Değerlendirme Yapın

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Hakan Özkul tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

DEĞERLENDİR


.