Uzm. Dr.

Hakan ERKAYA

Psikiyatri - İstanbul

Başlıca ilgi ve tedavi alanları: Kişilik Bozuklukları, Bağımlılık, Sosyal Fobi, Draw a person, Good enough zeka testi, Varoluşçu psikoterapi... Tümü

İletişim Numarası 0 (850) 433 40 63
Randevu Al

Randevu Takvimi

Hakkında

Hakan ERKAYA Kimdir?

Uzm. Dr. Hakan ERKAYA, 1974 yılında doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimlerinin ardından Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde  başladığı tıp eğitimini 1997 yılında tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise 1998-2003 yılları arasında Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Psikiyatri Anabilim Dalı'ndan almış, "Acil Kurtarma Ekiplerinde Travma Sonrası Stres Bozukluğu" başlıklı tezi ile Psikiyatri uzmanı olmuştur.

Asistanlığı döneminde Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Çocuk ve Ergen Psikiyatrisi Anabilim Dalı'nda ve Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Nöroloji Anabilim Dalı'nda çalışmalar yapan Uzm. Dr. Hakan ERKAYA, askerlik görevini Şırnak Askeri Hastanesi'nde, zorunlu hizmetini ise 2004 yılında Burdur Devlet Hastanesi'nde yerine getirmiştir. Ardından 2007 yılına kadar aynı zamanda özel muayenehanesinde hastalarına hizmet vermiştir. Yine bu dönemde Ulusal Medikal Kurtarma Ekiplerine (UMKE) katılarak eğitim almış, sonraki dönemde de medikal kurtarma ekiplerine "Afet Psikolojisi Eğitimleri" vermiştir.

2007-2011 yılları arasında NPİSTANBUL Nöropsikiyatri Hastanesi'nde ve bu kurumun Etiler Polikliniğinde, 2012 yılında da Prof. Dr. Mazhar Osman Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Eğitim Araştırma Hastanesi'nde görev almış olan  Uzm. Dr. Hakan ERKAYA, 2013 yılından beri Şişli'de bulunan kendi özel kliniğinde hastalarına hizmet vermektedir.

Diploma aldığı kurum

 • GAZİ ÜNİVERSİTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

 • ESKISEHIR OSMANGAZI ÜNIVERSITESI

Yabancı Diller

 • İngilizce

İlgi Alanları

Kişilik Bozuklukları

Bağımlılık

Sosyal Fobi

Panik Bozukluk

Depresyon

Obsesif Kompulsif Bozukluk

Şizofreni

Şizoaffektif Bozukluk

Bipolar Bozukluk

Alkol Bağımlılığı

Aile Terapisi

Evlilik - Boşanma

Tedaviler

Draw a person

Good enough zeka testi

Varoluşçu psikoterapi

Gottman çift terapisi

Otizm görüntüleme ve tanısı

Regresyon terapisi

Yaşlılar için depresyon ölçeği

Cattell 2a zeka testi

Rorschach testi

Cattell 3a zeka testi

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için arayın: 0 (850) 433 40 63

Son Cevapladığı Sorular

 • Psikolojik

  Meraba hocam size bir sorum olacaktı hocam ben yaklaşık 3 sene önce siddetli bir şekilde başım döndü çok korktum ambulans filân geldi doktor birşey yok dedi bende bu baş dönmesinden çok korktum ve bunu takıntı haline getirdim şimdi sanki etrafımdaki şeylerle birlikte dönüyormuşum gibi hissediyorum ç... devamı

  Doktor Cevabı:
  Uzm. Dr. Hakan ERKAYA

  Uzm. Dr. Hakan ERKAYA

    İletişim & Randevu: 0 (850) 433 40 63

  Merhaba, anksiyete durumlarında baş dönmesi hissi olsada genel anlamda muayene etmeden birşey söylemek uygun olmaz. eeg ve mri tetkikleri gerekebilir. arka planda yatabilecek başka bir sorunu atlama riskini ortadan kaldırmak gerekir.

 • Şizofren hastalığı

  Şizofreni hastalığı merhaba,insanları düşman görme,herkes bana bakıyor dalga geçicekler alay edicekler hissi,kendimi herkesten küçük aşağıda görme,kendimi değersiz hissetme ,haklı olduğum konuda kendimi haksız hissetme,alınganlık,birşey yapmadığım halde kendimi suçlu hissetme,bedbinlik,karamsarlık,... devamı

  Doktor Cevabı:
  Uzm. Dr. Hakan ERKAYA

  Uzm. Dr. Hakan ERKAYA

    İletişim & Randevu: 0 (850) 433 40 63

  Merhaba, durumunuzun bir an önce değerlendirip tedavinizin planlanması gerekiyor, uyum sağlayabileceğiniz bir ilaç ayarlanabilir. daha ileri tedaviler hastalığın şiddetine göre planlanacaktır. iyi günler diliyorum.

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

SORU SOR

Hakkında Yorum Yapın

Hakkında yorum yazın

Uzm. Dr. Hakan ERKAYA tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

YORUM EKLE


.