Doç. Dr.

H. Yener ERKEN

Ortopedi ve Travmatoloji - İstanbul

Başlıca ilgi ve tedavi alanları: Omurga Cerrahisi, Çocuk Ortopedisi, Omurga Hastalıkları, Bel cerrahisi(minimal invaziv lomber spinal füzyon), Diz protezleri, Eklem protezleri... Tümü

Bu hekim siz misiniz?

Hemen bilgilerinizi güncelleyin

Bilgilerinizi güncelleyin!

50 Profil Görüntüleme

Son 30 günlük profil görüntülenme.

0 Takvim Talebi

Toplam randevu takvimi talebi.

Takvim talep edin

Son Cevapladığı Sorular

 • Merhabalar... 6 haftalık kızıma bugün kalça usg çektirdik ve sağ kalça al

  Merhabalar... 6 haftalık kızıma bugün kalça usg çektirdik ve sağ kalça alfa53 beta 44 ve sol kalça alfa 67 beta 44 olarak sonuç çıktı bu sonuca göre sağ kalça tıp 2a olarak belirtildi. acaba bu benden mi kaynaklanıyor. çocuk dr. 3aylık olunca ortopediye götürmemi söyledi. ozamana kadar yapmam gere... devamı

  Doktor Cevabı:
  Doç. Dr. H. Yener ERKEN

  Doç. Dr. H. Yener ERKEN

  Melek hanim bu durum fizyolojik gecikme olarak adlandirilir. ben size 1 numara buyuk arabezini 3 aylik olana kadar kullanmanizi oneririm. 3 aylikken hala 60 derecnin altinda ise bandaj tedavisi gerekecektir. buyuk ihtimalle bu tarihe kadar duzelecektir? gecmis olsun

 • Merhabalar ben 2 ay önce doğum yaptım ve hamileliğim sırasında sol klaçamda

  Merhabalar ben 2 ay önce doğum yaptım ve hamileliğim sırasında sol klaçamda kramp giriyomuş gibi ağrı oluyodu zor yürüyodum.doktorum magnezyum desteği vermişti bazen işe yarıyodu ama genel olarak geçmedi.yaklaşık 15 gündür yine sol kalçamda aynı şekilde ağrı başladı topallıyorum oturup kalkaren acı... devamı

  Doktor Cevabı:
  Doç. Dr. H. Yener ERKEN

  Doç. Dr. H. Yener ERKEN

  Ayfer hanim oncelikle gecmis olsun. genc hastalarda olusan kalca agrilarinin arastirilmasi gerekir. en sik gorulen nedenlerden biri de kalcada sikisma sendromudur. bu durumun arastirilmasi ve oncelikle ayrintili bier muayeneden gecmenizi oneririm.

?

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru sorma kapalıdır.

Hakkında

H. Yener ERKEN Kimdir?

Doç. Dr. H. Yener ERKEN, 1976 yılında İstanbul’da doğmuştur. Ortaokul ve lise eğitimini sırasıyla Edirne Anadolu Lisesi ve İstanbul Atatürk Fen Lisesi’nde bitirdikten sonra 1994 yılında Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 2000 yılında 2.likle tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise Dr. Lütfi Kırdar Kartal Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde yapmış ve 2005 yılında Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı olmuştur.

2005-2006 yılları arasında askerlik vazifesini yerine getiren Doç. Dr. H. Yener ERKEN, 2006-2007 yılları arasında Amerika Birleşik Devletleri’nde dünyanın en önemli çocuk ortopedi merkezlerinden birisi olarak kabul edilen Texas Scottish Rite Hospital’de 1 yıl süreli Pediatrik Ortopedi ve Skolyoz Cerrahisi konularında International Fellow olarak çalışmalar yapmıştır.

Türkiye'ye döndükten sonra 2007-2015 yılları arasında sırasıyla Medical Park Sağlık Grubu'nda ve Anadolu Sağlık Merkezi’nde Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı olarak görev yapmış olan Doç. Dr. H. Yener ERKEN, 2015 yılında Doçent Doktor unvanı almıştır.

Mesleki çalışmalarına şu anda İstanbul Tuzla'da bulunan Okan Üniversitesi Hastanesi'nde devam etmekte olan Doç. Dr. H. Yener ERKEN, Türk Ortopedi ve Travmatoloji Eğitim Konseyi Board Sertifikası (TOTEK) sahibidir ve Avrupa Ortopedi ve Travmatoloji Board sınavını geçen ve FEBOT (Fellow of the European Board of Orthopaedics and Traumatology) unvanına layık görülen ülkemizin sayılı ortopedi ve travmatoloji uzmanları arasındadır.

Diploma aldığı kurum

 • TRAKYA ÜNİVERSİTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

 • ISTANBUL DR. LÜTFI KIRDAR KARTAL EGITIM VE ARASTIRMA HASTANESI

Mesleki Tecrübe

Hizmete Başlangıç: 08 2007

Tecrübe: 11 yıl 4 ay

Yabancı Diller

 • İngilizce

Deneyimler

 • Medical Park Sağlık Grubu
  08 2007 - 05 2009
 • Özel Anadolu Sağlık Merkezi Hastanesi
  11 2009 - 08 2015
 • Özel Şişli Kolan İnternational Hospital
  08 2015 - 07 2016
 • Wooridul Spine Hospital, Güney Kore
  08 2016 - 07 2017
 • Okan Üniversitesi Hastanesi
  10 2017 - Şu Anda

İletişim bilgileri


Hakkında Değerlendirme Yapın

Hakkında değerlendirme yapın

Doç. Dr. H. Yener ERKEN tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

DEĞERLENDİR


.