Op. Dr.

H. Nazmi Bayçın

Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi - İstanbul

Başlıca ilgi ve tedavi alanları: Tendon Yaralanması, Bel Fıtığı, Yüz Estetiği, Cilt estetiği, Leke tedavisi, Meme onarımı... Tümü

Bu hekim siz misiniz?

Hemen bilgilerinizi güncelleyin

Bilgilerinizi güncelleyin!

38 Profil Görüntüleme

Son 30 günlük profil görüntülenme.

0 Takvim Talebi

Toplam randevu takvimi talebi.

Takvim talep edin

Son Cevapladığı Sorular

 • Merhaba ben meme büyütme operasyonu hakkında bi kaç bilgi almak istiyoum.me

  Merhaba ben meme büyütme operasyonu hakkında bi kaç bilgi almak istiyoum.meme operasyonların regl döneminde olmasının bir sorunu varmı.doğum yapmamış insan için meme başı çevresinden konulan protez sakıncalımıdır süt bezeleri zedelenirmi..

  Doktor Cevabı:
  Op. Dr. H. Nazmi Bayçın

  Op. Dr. H. Nazmi Bayçın

  Sayın yurdakul, zorunlu hallerde regl döneminde ameliyat yapılabilir. meme başından yapılması süt bezlerini zedeler. bu konuda detaylı bilgilere www.göğüsbüyütme.net ya da www.göğüsestetiği.net (yazıldığı gibi türkçe harflerle) adresli web sitemeden ulaşabilirsiniz.

 • Iyi geceler doktor bey şimdien sorumu yanıtladınız için tşkl ben kaş kaldır

  Iyi geceler doktor bey şimdien sorumu yanıtladınız için tşkl ben kaş kaldırma operasyonu yaptırmak istiyorum herkesin dalga geçmesinden usandım operasyonun fiyatını öğrenmek istyrm.sağlııklı bir operasyonmudur korkuyorumda ricam budur iyi çalışmalar

  Doktor Cevabı:
  Op. Dr. H. Nazmi Bayçın

  Op. Dr. H. Nazmi Bayçın

  İlknur hanım, hiçbir ameliyatın standart bir maliyeti yoktur. ameliyatın maliyeti ameliyatı yapacak doktor ve ameliyatın yapılacağı hastaneye göre değişkenlik gösterir. düşünüyorsanız (212) 351 47 00 nolu telefondan irtibat kurabilirsiniz.

?

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru sorma kapalıdır.

Hakkında

İletişim bilgileri


 • Beyaz Klinik/ Dr. Nazmi BAYÇIN
  AdresNispetiye cad. Petrol sitesi 7. Blok, Daire:7  , İstanbul  

Hakkında Değerlendirme Yapın

Hakkında değerlendirme yapın

Op. Dr. H. Nazmi Bayçın tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

DEĞERLENDİR


.