27 Profil Görüntüleme

Son 30 günlük profil görüntülenme.

0 Takvim Talebi

Toplam randevu takvimi talebi.

Takvim talep edin

Bu hekim siz misiniz?

Hemen bilgilerinizi güncelleyin

Bilgilerinizi güncelleyin!

Son Cevapladığı Sorular

 • Yardimci olabilir misiniz ?

  Sağolun hocam peki herhangi bir ücret alınıyor mu ? ayreten estetik yapsalar ? bunun hakkinda da bir bilgi alsam tamamdır 😊

  Doktor Cevabı:
  Uzm. Dr. Güven ARSLANAZI

  Uzm. Dr. Güven ARSLANAZI

  Devlet hastanelerinde..yapılan cerrahi müdahelelre ücret ödemezsiniz. kbb uzm. kendisi, gerekirse.plastik cerrah desteğiyle sıkıntınızdan kurtulabilirsiniz. geçmiş olsun dileğimle, iyi günler. opr.dr.güven arslanazı kbb uzm.

 • Boyun hastalığı

  Selam aleyküm hocam hocam benim boynumun sağ tarafinda fasulye gibi şişkinlik var hocam doldura gittim raporda bunlar yazıyor bulgular:tiroid bezinin boyutları parankim ekojenitesi ve eko paterni normal sınırlardadır bilateral servikal ve juguler zincirinde en büyüğü sağ submandibuler bölge de 26×... devamı

  Doktor Cevabı:
  Uzm. Dr. Güven ARSLANAZI

  Uzm. Dr. Güven ARSLANAZI

  Reaktif görünümlü lenf nodları servikal bölgede..genelde iltihap nedenlidir....tedaviye bazen geç cevap verebilir. şişlik hareketsiz - sabit ise, ağrılı ise; gerekirse biopsi yapılır.(hastanede). kbb uzm.nız takibinde olun., geçmiş olsun. opr.dr.güven arslanazı - kbb uzm. (özel antalya tıp mrk.)

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

SORU SOR

Doktorun İletişim bilgileri

Hakkında Yorum Yapın

Uzman hakkında görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazın ve puan verin
.