Op. Dr.

Güncel Öztürk

Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi - İstanbul

Başlıca ilgi ve tedavi alanları: Göğüs Estetiği, Göz Kapağı Estetiği, Genital Estetik, Karın germe - abdominoplasty (tummy tuck)(liposakşın), Çene cerrahisi, Botoks enjeksiyonu... Tümü

Bu hekim siz misiniz?

Hemen bilgilerinizi güncelleyin

Bilgilerinizi güncelleyin!

47 Profil Görüntüleme

Son 30 günlük profil görüntülenme.

1 Takvim Talebi

Toplam randevu takvimi talebi.

Takvim talep edin

Son Cevapladığı Sorular

 • Burnum eğrilirmi yada ucu düşermi gelişme çağında olduğum için olumsuz etkilenebilirmi

  Merhaba benim burnum çok yağlandığı için elimi yumruk yaparak burnumun sağından solundan ve üstünden aşağıya doğru siliyorum burnumu sertçe 2 yıl bunu yaptım şimdi temizleyici kullanıyorum herneyse acaba bu hareketi yapmayı devam edersem burnum eğrilirmi veya ucu düşermi bir olumsuzluk olurmu gelişm... devamı

  Doktor Cevabı:
  Op. Dr. Güncel Öztürk

  Op. Dr. Güncel Öztürk

  Merhabalar. hayır böyle bir hareket yüzünden burnunuzda şekil bozukluğu olmaz. fakat aşırı yağlanma için bir dermatalog ile görüşmenizi öneririm. iyi günler dilerim.

 • Yag aldirma

  Merhaba, 26 yasindayim ve 10 ay önce dogum yaptim ve fazla kilolarimdan kurtulamiyorum o yuzden yag aldirmak istiyorum oncelikle herkes yag aldirabilirmi ve kac kilo gidiyor

  Doktor Cevabı:
  Op. Dr. Güncel Öztürk

  Op. Dr. Güncel Öztürk

  Merhabalar, dilerseniz web sitem üzerinden ulaşıp bilgi alabilirsiniz. iyi dileklerimle.

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

SORU SOR

Hakkında

Güncel Öztürk Kimdir?

Op. Dr. Güncel ÖZTÜRK, 1979 yılında İstanbul'da doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimlerinin ardından İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi’nde başladığı tıp eğitimini 2003 yılında tamamlayarak tıp doktoru ünvanını almıştır. Aynı tarihte Tıpta Uzmanlık Sınavında (TUS) tercihini plastik sanatlara yakın olan plastik cerrahi bölümünden yana yapmış ve sınavda dereceye girip, İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi bölümünü kazanmıştır.

Uzmanlık eğitimi esnasında, 6 yıl olan eğitim sürecinin bir bölümünü 2006 yılında Yale University, New Haven Hospital Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Anabilim Dalı, Connecticut-ABD’ de John A. Persing, MD, FACS baş denetimi altında burun ve yüz estetiği üzerine eğitim almıştır. 2007 yılında University of Miami, Jackson Memorial Hospital Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif  Cerrahi Anabilim Dalı, Florida- ABD’ de burun ve meme estetiği eğitimi aldı. 6 yıl süren Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi eğitimi sonrası ihtisasını tamamlayarak Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzmanı olmuştur. 

Uzmanlık eğitimi sonrasında, Askerlik görevini Malatya Askeri Hastanesi Plastik ve Rekonstrüktif Cerahisi’ nde, mecburi hizmet görevini ise Sivas Numune Hastanesi Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Bölümü’nde yapmıştır.

Op. Dr. Güncel ÖZTÜRK, Acıbadem Fulya Hastanesi'nde, Acıbadem Maslak Hastanesi'nde, Acıbadem Levent Tıp Merkezi'nde ve Acıbadem Etiler Tıp Merkezi’nde Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı olarak görev yapmıştır. Şuan mesleki çalışmalarına Fulya Terrace Residence‘ de bulunan özel muayenehanesinde devam etmektedir. Ayrıca kendisi evli ve bir çocuk babasıdır.

 

 

Diploma aldığı kurum

 • İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

 • ISTANBUL ÜNIVERSITESI

İletişim bilgileri


 • Fulya Terrace Residence
  AdresTeşvikiye Mah. Hakkı Yeten Cad. Fulya Terrace No:13 Center-2 K:16 D:112  Şişli, İstanbul  Haritayı gör  

Hastalarının Değerlendirmeleri (1)

1 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

şahin emre

o ellere ben herşeyden çok güveniyorum :) 26-03-2015

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Op. Dr. Güncel Öztürk tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

DEĞERLENDİRME EKLE


.