Uzm. Dr.

Gülten Özbaş

Akupunktur - İstanbul

Başlıca ilgi ve tedavi alanları: Bel-Boyun-Eklem Ağrıları, Migren Ve Baş Ağrıları, Romatizmal Ağrılar, Akupunktur Tedavi, Sigara bırakma, Microsistem Akupunktur (MAPS)... Tümü

Bu hekim siz misiniz?

Hemen bilgilerinizi güncelleyin

Bilgilerinizi güncelleyin!

24 Profil Görüntüleme

Son 30 günlük profil görüntülenme.

0 Takvim Talebi

Toplam randevu takvimi talebi.

Takvim talep edin

Son Cevapladığı Sorular

 • Uykusuzluk

  Hocam yaklaşık 3 aydır geceleri uyuyamiyorum ve sabah 9 gibi uykum geliyor kendimi zorla uyandırmasam aksam 17 00 18 00 a kadar deliksiz uyuyorum. kendimi öğlen 13 gibi uyandiriyorum gece uyayım diye uykum geliyor fakat zihnim canlı bedenim yorgun uyuyamiyorum ne yapmak gerekir bir türlü isin içinde... devamı

  Doktor Cevabı:
  Uzm. Dr. Gülten Özbaş

  Uzm. Dr. Gülten Özbaş

  Sizi görüp değerlendirmek lazım akupunktur bu konuda kullandığımız etkili bir tedavi yöntemidir. size büyük oranda yardımcı olacaktır.

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

SORU SOR

Hakkında

Gülten Özbaş Kimdir?

Uzm. Dr. Gülten ÖZBAŞ, 3 Ocak 1966 tarihinde İzmit'te doğmuştur. Tıp eğitimini 1990 yılında Cumhuriyet Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise yine Cumhuriyet Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde yapmış ve 1997 yılında Anestezi ve Reanimasyon Uzmanı olmuştur.

Uzmanlık eğitiminin yanı sıra Akupunktur eğitimi de almış olan Uzm. Dr. Gülten ÖZBAŞ, Akademik Akupunktur ve İstanbul Akupunktur derneklerinin bölgesel toplantılarına katılmış olup 2003 yılında Gazi Üniversitesi‘nden Akupunktur Uygulama Sertifikasını almıştır.

2014 yılında Ümraniye Eğitim Araştırma Hastanesi'nden emekli olan Uzm. Dr. Gülten ÖZBAŞ, mesleki çalışmalarına akupunktur ve ağrı tedavisi alanında özel muayenehanesinde devam etmektedir.

Diploma aldığı kurum

 • CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

 • CUMHURIYET ÜNIVERSITESI

İletişim bilgileri


 • AĞRI TEDAVİ MERKEZİ, akupunktur ve ozon tedavi kliniği
  AdresAnkara Asfaltı Yolu Çeçen Sok. Akasya Acıbadem Sitesi Kent A1 Kule D135 Acıbadem  Üsküdar, İstanbul  Haritayı gör  

Hakkında Değerlendirme Yapın

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Gülten Özbaş tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

DEĞERLENDİR


.