Doç. Dr.

Gülru Erdoğan

Dermatoloji - Ankara

Başlıca ilgi ve tedavi alanları: Alerji, Vitiligo, Aşırı Kıllanma, Terleme tedavisi, Karbon peeling, Laser epilasyon... Tümü

Bu hekim siz misiniz?

Hemen bilgilerinizi güncelleyin

Bilgilerinizi güncelleyin!

78 Profil Görüntüleme

Son 30 günlük profil görüntülenme.

2 Takvim Talebi

Toplam randevu takvimi talebi.

Takvim talep edin

Son Cevapladığı Sorular

 • Acil yardim

  18 yasindadyim ve asiri killanma roblemi yasiyorum doktora gittim tahlilde hersey normal cikti ancak benim sıkıntim devam ediyor . en acil olan koltuk altini takp eden bolgede asiri killanma var yarim kollu rahat giyemiyorum bana onlari almam icin bir yontem belki bir ilac ya da bitkisel biseyler on... devamı

  Doktor Cevabı:
  Doç. Dr. Gülru Erdoğan

  Doç. Dr. Gülru Erdoğan

  Ya lazer ya da iğneli epilasyon. diğerlerinin sonucu kalıcı değil. endokrinologlar bazen bir hap vereip tüyleri biraz inceltiyorlar. bir deneyin

 • Akne vulugaris

  Mrb. hocamn benim yüzümde burnumda sivilceler çıkıyor arada büyük de çıkıyor ve siyah noktalar da var bana önerebileceğiniz tavsiyeler nedir ve hangi sabun kulanmamı istersiniz?

  Doktor Cevabı:
  Doç. Dr. Gülru Erdoğan

  Doç. Dr. Gülru Erdoğan

  Sabunla düzelemezsiniz. hap kullanmanız gerekir ama ona da tetkiklere göre karar verilmeli.

?

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru sorma kapalıdır.

Hakkında

Gülru Erdoğan Kimdir?

Doç. Dr. Gülru ERDOĞAN, 21 Şubat 1967 tarihinde Ankara'da doğmuştur. Tıp eğitimini 1984-1990 yılları arasında Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde (İngilizce) ihtisasını 1990-1995 yılları arasında Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Dermatoloji Anabilim Dalı'nda tamamlamıştır. 2000-2003  yılları arasında ise Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Halk Sağlığı Anabilim Dalı'nda Halk Sağlığı Uzmanlığını almıştır.

1991-1995 yılları arasında Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Dermatoloji Anabilim Dalı'nda Araştırma Görevlisi olarak, 1996-1998 yılları arasında Ankara SSK Dışkapı Hastanesi Dermatoloji Kliniği'nde Uzman Doktor olarak görev yapmıştır. 1998 yılından beri kendi özel kliniğinde uzman doktor olarak çalışmakta olan Doç. Dr. Gülru ERDOĞAN, 2006 yılından beri Ufuk Üniversitesi Tıp Fakültesi Dermatoloji Anabilim Dalı'nda Doçent Doktor olarak akademik görevini de sürdürmektedir.

Doç. Dr. Gülru ERDOĞAN, 2008-2010 yılları arasında Ankara Dermatoloji Derneği Yönetim Kurulu Sekreterliği ve 2012-2014 yılları arasında Ankara Dermatoloji Derneği Yönetim Kurulu Üyeliği idari görevlerini sürdürmüştür. 2012 yılında Cenevre Buluşlar Fuarı’nda tırnak batması tedavisinde geliştirdiği Oniko Tırnak Telleri ile Altın Madalyaya layık görülmüş olan Dr. ERDOĞAN, Ankara Dermatoloji Derneği, Türk Dermatoloji Derneği, Deri ve Zührevi Hastalıklar Derneği ve IDS (International Dermoscopy Society) üyesidir.

Diploma aldığı kurum

 • HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

 • ANKARA ÜNIVERSITESI

İletişim bilgileri


 • Doç. Dr. Gülru ERDOĞAN Muayenehanesi
  AdresUğurmumcu Cad. No:63/7 Gaziosmanpaşa  Çankaya, Ankara  Haritayı gör  

Hastalarının Değerlendirmeleri (1)

1 Değerlendirme Ort. Puanı: 3
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

sev. kur.

Merhaba doktor hanım hakkında bir bilgim yok fakat güven veren bir yanı var.Ben İ.S.T da oturuyorum.Fatma hn gibi deneyımli bır dk arıyorum. 31-01-2016

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Doç. Dr. Gülru Erdoğan tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

DEĞERLENDİRME EKLE


.