Prof. Dr.

Gülendam KOÇAK

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Çocuk Kardiyolojisi - İstanbul

Başlıca ilgi ve tedavi alanları: Kalp Hızında Artma (Taşikardi), Endokardit (Kalp İç Zarı İltihabı), Bayılma (Senkop), Kardiyoversiyon, Transmiyokardiyal lazer revaskülarizasyonu(tmr), Mekanik protez kapak... Tümü

İletişim Numarası 0 (850) 811 66 27
Randevu Al

Randevu Takvimi

Hakkında

 1. Gülendam KOÇAK Kimdir?

  Prof. Dr. Gülendam KOÇAK, lisans öncesi öğrenimlerinin ardından 1983 yılında Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 1990 yılında başarıyla tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise, aynı üniversitede yaparak 1995 yılında Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı olmuştur. Ayrıca Çocuk Kardiyolojisi üzerine yan dal ihtisas eğitimini Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde tamamlamıştır.

  2002 Yılında ''Doçent Doktor'', 2008 yılında ''Profesör Doktor'' unvanlarını almış olan Prof. Dr. Gülendam KOÇAK, İnönü Üniversitesi Tıp Fakültesi, Maltepe Üniversitesi Tıp Fakültesi, Hisar İntercontinental Hospital, Medical Park Göztepe Hastanesi ve Bahçeşehir Üniversitesi Tıp Fakültesi gibi bir çok kurumda görev almıştır.

  Prof. Dr. Gülendam KOÇAK, mesleki çalışmalarına İstanbul Maltepe Üniversitesi ve Göztepe Medical Park Hastanesi'nde devam etmektedir.

Diploma aldığı kurum

 • HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

 • HACETTEPE ÜNIVERSITESI

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için arayın: 0 (850) 811 66 27

Son Cevapladığı Sorular

 • Kalp delikliği

  Merhaba hocam benim yiğenim kalp fakat kapanır diolar ama yiğenimin amcasının çocuğu da aynı hastalıktan 9 aylıkken öldü bebek kilo alamyo çok korkuyorum şu anda 8 aylık 6.5 kilo en son muayende pulmoner alterde 12 m/s darlık aortta 1 m/sn darlık ve pm outlet vsd 3 mm l/r şantlı 80 mm/hg gradient... devamı

  Doktor Cevabı:
  Prof. Dr. Gülendam KOÇAK

  Prof. Dr. Gülendam KOÇAK

    İletişim & Randevu: 0 (850) 811 66 27

  Geçmiş olsun malatyada inönü üniversitesinde çocuk kalp hastalıkları hocası var, oraya götürün, onlar nasıl diyorsa öyledir.

 • Asd pda

  Mrb hocam.benim 32 haftalık 1150 gr.prematüre bebeğim dünyaya geldi.34 gün küvezde kaldı.4 günlükken yapılan eko da orta pda küçük asd yazılı.20gün sonra tekrar eko yapıldığında pfo 6 ay sonra kontrol önerildi.6 ay sonra kontrole gittiğimizde ise ince pda küçük asd denildi ve 2 ay sonraya gün veril... devamı

  Doktor Cevabı:
  Prof. Dr. Gülendam KOÇAK

  Prof. Dr. Gülendam KOÇAK

    İletişim & Randevu: 0 (850) 811 66 27

  Geçmiş olsun endişe etmeyin. bir şey olmaz. müdaheleye şimdilik gerek yok. ileride kapanmazsa (ki kapanmayabilir) orada çok iyi hocalar var, kapatırlar.

?

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru sorma kapalıdır.

Hakkında Yorum Yapın

Hakkında yorum yazın

Uzmanı tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

YORUM EKLE


.