Uzm. Dr.

Gazi YÖRÜK

Dahiliye - İç Hastalıkları, Gastroenteroloji - İzmir

Başlıca ilgi ve tedavi alanları: Peptik Ülser, Karaciğer Nakli, Rektum Kanseri (Kalın Bağırsak Kanseri), Hidrojen solunum testi, Gastro laparoskopik ameliyat, Fundoplikasyon(gerd cerrahisi)... Tümü

Bu hekim siz misiniz?

Hemen bilgilerinizi güncelleyin

Bilgilerinizi güncelleyin!

30 Profil Görüntüleme

Son 30 günlük profil görüntülenme.

0 Takvim Talebi

Toplam randevu takvimi talebi.

Takvim talep edin

Son Cevapladığı Sorular

 • Ülser

  Cevabınız için teşekkür ederim hocam. tedavi sonucunda ülserin iyileşmesi olursa intestinal metaplazi de bir gerileme olur mu hocam.kanser olma korkusu içindeyiz.şu anda riskimiz ne kadar, ülser iyileşinde ne kadar olur hocam.hayırlı günler..

  Doktor Cevabı:
  Uzm. Dr. Gazi YÖRÜK

  Uzm. Dr. Gazi YÖRÜK

  Merhaba ahmet bey intestinal metaplazi konusunu fazla ciddiye aliyorsunuz. kontrolleriniz yaptirdiginiz surece riskiniz normal kisilerle aynidir. ulseri n iyilesmesi ile intestinal metaplazinin duzelmesi birbirine bagli degildir. saygilarimla.

 • Sürekli ishal

  Merhaba hocam yaklaşık 7 8 yıldır aralıklı ishal şikayetim var lakin son bir yıldır bu şikayetim arttı kolonoskopi yapıldı parça alındı endoskopi yapıldı gaita bakıldı çölyak ve diğer kan tahlillerinde bir şey çıkmadı bunun nedeni psikolojik olabilirmi? yoksa başka daha bakılacak bir şey varmı?

  Doktor Cevabı:
  Uzm. Dr. Gazi YÖRÜK

  Uzm. Dr. Gazi YÖRÜK

  Merhabalar, sizin yakinmalariniz ibs( iritable barsak sendromu) ya da halk arasinda huzursuz barsak sendromu olarak da bilinen fonksiyonel bir rahatsizlik olarak degerlendirilebilir. tetkikler normaldir. psikiyatrik tedaviden fayda gorenler vardir ancak tamamen psikolojik demek mumkun degildir. sa... Cevabı gör

?

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru sorma kapalıdır.

Hakkında

İletişim bilgileri


Hakkında Yorum Yapın

Hakkında yorum yazın

Uzm. Dr. Gazi YÖRÜK tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

YORUM EKLE


.