Uzm. Dr.

Firuz Çapraz

Göğüs Hastalıkları - Muğla

Başlıca ilgi ve tedavi alanları: Grip Hastalığı Ve Aşısı, İlaç Alerjileri, Koah, Solunum yetmezliği, Solunum fonksiyon testi, Radyofrekanslı ablasyon... Tümü

Bu hekim siz misiniz?

Hemen bilgilerinizi güncelleyin

Bilgilerinizi güncelleyin!

32 Profil Görüntüleme

Son 30 günlük profil görüntülenme.

0 Takvim Talebi

Toplam randevu takvimi talebi.

Takvim talep edin

Son Cevapladığı Sorular

 • Kunduracı göğsü

  Hocam mrb. ben 22 yaşındayım kunduracı göğsü var bende. tomografi de akciğer ve kalbe bir baskının olmadığı ortaya çıktı. sorum ise ilerde bana bir sorun çıkartır mı hani şimdi baskı yok ilerde olabilir mi böyle bir sorun? ameliyat şart mı bu hastalıkta? tşk ederim.

  Doktor Cevabı:
  Uzm. Dr. Firuz Çapraz

  Uzm. Dr. Firuz Çapraz

  Sayın barış bey, bu anatomik sorun ileride size problem yaratabilir, bu nedenle bir göğüs cerrahisi uzmanıyla görüşmenizde ve takip olmanızda büyük yarar var.

 • Toraks bt tetkiki (+c)

  Pozitron emisyon tomografi(pet raporu) -mediastende aortikopulmoner pencerede,sag pulmoner ligamentte büyügü 16x11 mm boyutunda yogun hipermetobolik aktivite gösteren multipl lenf nodları(metastaz?), -sag akciger alt ve orta lob bronşları arasında 23x24 mm boyutunda yogun hipermetobolik aktivite gös... devamı

  Doktor Cevabı:
  Uzm. Dr. Firuz Çapraz

  Uzm. Dr. Firuz Çapraz

  Sayın aslı hanım, patoloji preparatlarının sonucunda ne tanı konduğunu belirtmemişsiniz, ancak sanırım babanızda kanser olma olasılığı var, bu nedenle bu konuyu sizi takip eden doktorlarınızla daha detaylı konuşabileceğinizi düşünüyorum.

?

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru sorma kapalıdır.

Hakkında

İletişim bilgileri


 • Marmaris Devlet Hastanesi
  AdresMarmaris Devlet Hastanesi Marmaris/MUĞLA  Marmaris, Muğla  

Hakkında Değerlendirme Yapın

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Firuz Çapraz tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

DEĞERLENDİR


.