Op. Dr.

Fatma Gençtürk Özer

Kadın Hastalıkları ve Doğum - İstanbul

Başlıca ilgi ve tedavi alanları: Kolposkopi, Genital Estetik, PCOS, Gebelik muayenesi, Cinsel problemler, Doppler ultrason... Tümü

Randevu ve bilgi için bizi arayın: 0 (850) 811 68 66
* Standart tarife ile ücretlendirilir.
Randevu Al

Randevu Takvimi

 • Op.Dr. Fatma GENÇTÜRK ÖZER Muayenehanesi
  AdresBüyükşehir Mah. Cumhuriyet Cad. Ekinoks Rezidans E2 Blok D:57  Beylikdüzü, İstanbul  Haritayı gör
  Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene ücret bilgisi için doktorunuza / uzmanınıza başvurunuz.

  Merkez İmkanları

  • Wi-fi
  • Otopark (Ücretsiz)

Hakkında

Fatma Gençtürk Özer Kimdir?

Op.Dr. Fatma Gençtürk Özer, lisans öncesi orta ve lise öğrenimini Babaeski Lisesinde tamamlamıştır. Ardından 1992 yılında İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini başarıyla tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise 1999- 2004 yılları arasında Bakırköy Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde yapmış Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı olmuştur. 

Uzmanlık eğitimi sonrasında 2004 2006 yılları arasında Güngören Kolan Hastanesi'nde,2006 2009 İstanbul Hospital'de, 2006 yılında Medicana İnternational Hastanesi'nde, 2010 2014 yılları arasında Beylikdüzü Kolan Hastanesi'nde görev yapmış olan Op.Dr. Fatma Gençtürk Özer, mesleki çalışmalarına  Beylikdüzün'de bulunan özel muayenehanesinde hastalarını kabul etmektedir.

Türm Obstetrik ve Jinekoloji Derneği, Türk Tabipler Birliği, Derneği, Cinsel Sağlık Enstitüsü Derneği üyesi olan Op.Dr. Fatma Gençtürk Özer, Evli ve Defne ve Deniz adında 2 çocuk sahibidir. Eşi Kamer Tezer Özer'de kendisi gibi kadın hastalıkları ve doğum uzmanıdır. 

Diploma aldığı kurum

 • İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

 • ISTANBUL BAKIRKÖY DR. SADI KONUK EGITIM VE ARASTIRMA HASTANESI

İlgi Alanları

Kolposkopi

Genital Estetik

PCOS

Ay Başı Düzensizliği

İdrar Kaçırma (üriner inkontinans)

Cinsel Yolla Bulaşan Hastalıklar

Cinsel İşlev Bozukluğu

Myom (Miyom), fibromyoma

Genital Siğil (hpv)

Kürtaj

Gebelik

Cinsel İşlev Bozukluğu

Tedaviler

Gebelik muayenesi

Cinsel problemler

Doppler ultrason

Dilatasyon ve kürtaj

Kısırlık tedavisi

Histerosalpingografi (hsg)

Hpv testi

Hymenoplasti

İdrar kaçırma ameliyatları

Labioplasti (iç dudak estetiği)

Diplomalar ve Sertifikalar

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için arayın: 0 (850) 811 68 66

Anlaşmalı Kurumlar

 • Groupama Sigorta
 • Mapfre - Genel Sigorta

Son Cevapladığı Sorular

 • Amh degerim

  Doktorum ben 28 yaşındayım evliyim fsh değerim 5.5 amh değerim 1.5 cıktı hamile kalmam sikinti olur mu yoksa tüp bebek mi yapmalıyız?

  Doktor Cevabı:
  Op. Dr. Fatma Gençtürk Özer

  Op. Dr. Fatma Gençtürk Özer

  Sadece bu değerlerle karar verilemez tabii ki ama bu değerlerde sorun yok

 • Gebelik testi

  Merhaba fatma hanım. dün gebelik testi için kan tahlili yaptırdım ama doktora gösteremedim. bhcg <1,20 estradiol 23. şu an spiral var ama ilişki sırasında ve sonrasında ağrım oluyor. adet dışında kanlı akıntı ve kasık ağrısı da var. bunlar neden olur?

  Doktor Cevabı:
  Op. Dr. Fatma Gençtürk Özer

  Op. Dr. Fatma Gençtürk Özer

  Merhaba şikayetlerimiz spiralden veya başka bir sorundan kaynaklanıyor olabilir. muayene olmalısınız.

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

SORU SOR

Hastalarının Değerlendirmeleri (4)

4 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

Ers. Sar.

İsmim Ersin Sarı. Fatma hocamızı bulmak için birçok doktor araştırdık ve tavsiye üzerine Fatma Hanıma eşimin hamileliğinin daha 6 ıncı haftasında gitmeye başladık. Eşim hamile olduğu halde gittiğimiz KANUNİ SULTAN SÜLEYMAN EAH doğum polikliğinde eşime hamile değilsin dediler. Bende kendim sağlıkçı olduğum için bu işin peşini bırakmadım ve eşimle el ele verip fatma hanımın yolunu tuttuk.İşte bizim mutluluk geleceğimiz o zaman başladı. Fatma Hanıma doğuma gidene kadar gitmeye devam ettik. Birgün Fatma hoca bize ersin isterseniz başka hekimlere gidebilir danışabilirsiniz dediler sebebi ise eşimde preeklemsi çıkması idi. Bende hocam bu lafı duymamış olayım dedim biz size emanetiz ve bu yavrumuzu kucağımıza sen vereceksin dedim. İşte hocamızın bize olan ilgisini ve düşüncesini o zaman anladım. Hastaları ile watsapta görüşmesi gerektiğinde cevap vermesi her telefonumuzu açıp bilgi vermesi bizi fatma hanımdan asla vazgeçiremezdi. Hastaları için tatilini iptal eden ve asla ve asla hastalarını gözardı etmeyen tek kadın doğum hekimi olarak gördüm. Eşim 38.nci haftadan gün aldığında bebeğin kordonu boğazına dolandı 2 sefer deyince fatma hanım bizi hemen doğuma aldı. Ersin birşey olursa ben uyuyamam gece hep düşünüyorum diyerek gece saat 23:00'da doğuma alıp dünya tatlısı oğlumuzu kucağımıza verdi. Ve biz küvöze girer diye beklerken fatma hanımın becerisi sayesinde oğlumuz küvöze dahi girmedi.eşim sağlıklı şekilde doğum yaptı. Ben sağlıkçı olarak kim olursa olsun kadın doğum doktoru deyince fatma hanımı herkese tavsiye etmeye davet edeceğim. Allah izin verirse kaç çocuğumuz olursa olsun Fatma Hanım nerede ise biz oraya gitmeye devam edeceğiz. Ayrıca anneminde kadın hastalıkları problemi oldu ve kendi annesi gibi ilgilenmeye başladı ve bize elinden gelen herşeyi yaptı. Şu anda bile annem için elinden ne geliyorsa yapmaya devam ediyor. Ben sağlıklı olduğum sürece ve hayatta olduğum sürece Kadın hastalıkları ve doğum problemi olan aile fertlerimizi ölene kadar fatma hanıma götürmeye devam edeceğiz. Güleryüzlü ve ilgili olan Fatma hanıma ve asistanı Esra Hanıma teşekkürlerimi bir borç biliyoruz.Allah sizleri başımızdan eksik etmesin. Sağolun varolun. 09-06-2018

Fat. Dik.

Fatma Hanım ilgili, güler yüzlü, bilgili muhteşem bir doktor 1,5 senedir düzenli olarak gidiyorum. Şuan 6 aylık hamileyim :) Her zaman yanımızda olduğu için çok teşekkür ederim :) 18-10-2017

Naz. İLE.

İyi bir hekim,iyi bir dinleyici ,güleç yüzü ile kapısından girdiğiniz anda tedaviye başlayan mükemmel bir doktor. Sevgi ve saygılarımla Nazan İleri 11-07-2015

cas. mag.

merhaba, kendisi benim doktorumdur. Harika bir insandır. empati yapar hiç sıkıntı duymazsınız rahattır ilerişimi. profesör olan eski doktorumdan daha bilgili ve "çok daha iyi bir cerrah" olduğunu sadece ben değil tüm arkadaşlarım bilir. Beylikdüzünde muayenhanesinde çalışır , benim evlatlarımı bana veren şeker doktorum. 19-05-2015

4 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Op. Dr. Fatma Gençtürk Özer tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

DEĞERLENDİRME EKLE

Ekibim

Asistan Esra Şimşek
Esra Şimşek Asistan 2 yıllık mesleki tecrübe


.