Prof. Dr.

Fatih Öktem

Kulak, Burun, Boğaz hastalıkları (KBB) - İstanbul

Başlıca ilgi ve tedavi alanları: Kulak Hastalıkları, Gırtlak Ve Ses Hastalıkları, Burun Hastalıkları, Glossektomi, Türbinektomi(nazal hava yolu cerrahisi), Orta kulak ameliyatı... Tümü

Bu hekim siz misiniz?

Hemen bilgilerinizi güncelleyin

Bilgilerinizi güncelleyin!

93 Profil Görüntüleme

Son 30 günlük profil görüntülenme.

0 Takvim Talebi

Toplam randevu takvimi talebi.

Takvim talep edin

Son Cevapladığı Sorular

 • Hocam meraba. ben 2008 yılında marmara hast plastik cerrahi bölümünde burnu

  Hocam meraba. ben 2008 yılında marmara hast plastik cerrahi bölümünde burnumun sol deliğinden septum deviasyonu ameliyatı oldum. şuandan itibaren 8 aydır burnumun sol tarafında çökme var ve aynı zamanda alerji ve ağrıda var. hangi doktara gittiysem beni ameliyat yapan doktora gönderdiler. ameliyat y... devamı

  Doktor Cevabı:
  Prof. Dr. Fatih Öktem

  Prof. Dr. Fatih Öktem

  Ercan bey, gecmis olsun. allerji ve ağrıyı operasyona bağlamak uygun değildir. ancak çökme durumunu muayene yapmadan yorumlamak istemiyorum. hem gelisimsel faktorler hemde buruna yonelik travma ve benzeri durumlar cokme yapabilir. fırsat bulursanız değerlendirelim. sağlıklı günler dilerim..

 • Merhaba , boğazımdan ufak bulgur tanecikli inteaplar geliyor, gelen bu int

  Merhaba , boğazımdan ufak bulgur tanecikli inteaplar geliyor, gelen bu inteaplar, kahırınca ve öksürünce çıkıyor, gelişmeye çok etkisi varmış bu inteabın, lütfen yardımcı olursanız seviniirm... kolay gelsin

  Doktor Cevabı:
  Prof. Dr. Fatih Öktem

  Prof. Dr. Fatih Öktem

  Hacı, tarif ettiklerinin bademcik üzerindeki yapısal girinti ve çukurcuklarda biriken yemek artıkları olması muhtemeldir. kötü ağız kokusu yapabilirler. bazende iltihaplanma olabiliyor. ama görmeden kesin öyledir yada değildir demek uygun değil. bir hekim değerlendirirse iyi olur. geçmiş olsun.

?

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru sorma kapalıdır.

Hakkında

Fatih Öktem Kimdir?

Fatih Öktem 25 Ekim 1966 tarihinde İstanbul’da doğmuştur. İlkokul eğitimini 1972-1977 yılları arasında İstanbul’da Şair Nedim İlkokulu’nda; Orta öğrenim eğitimini 1977-1983 yılları arasında İstanbul’da F.M.V. Özel Işık Lisesi’nde; tıp fakültesi eğitimini İstanbul’da 1983-1989 yılları arasında İ.Ü. İstanbul Tıp Fakültesi’nde tamamlamıştır.

Tıpta uzmanlık eğitimini 1990-1994 yılları arasında İ.Ü. Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Kulak Burun Boğaz Hastalıkları Anabilim Dalı’nda tamamlayan Fatih Öktem, uzmanlık sonrasında aynı anabilim dalında uzman başasistan olarak görev almıştır. 17 Kasım 2000 tarihinde doçentlik unvanı almış, 3 Aralık 2009 tarihinde profesörlük kadrosuna atanmıştır.

1988 yılında, 1-31 Ağustos tarihleri arasında, St. Thomas Hospital’da (Londra-İngiltere) Göğüs Kalp Damar Cerrahisi stajı; 1993 yılında, 10 Ekim-10 Aralık tarihleri arasında, House Ear Institute’de (Los Angeles-A.B.D.) ziyaretçi doktor görevi; 2004 yılında 13 Kasım-12 Aralık tarihleri arasında, Massachusetts Eye and Ear Infirmary Department of Facial Plastic Surgery’de (Boston-A.B.D.) ziyaretçi doktor görevi yapmıştır.

Fatih Öktem evli ve 2 çocuk sahibidir.

Diploma aldığı kurum

 • İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

 • ISTANBUL ÜNIVERSITESI

İletişim bilgileri


 • Prof. Dr. Fatih ÖKTEM Muayenehanesi
  AdresHakkı Yeten Cad. No: 13/22 Fulya Terrace Residence  Şişli, İstanbul  Haritayı gör  

Hakkında Değerlendirme Yapın

Hakkında değerlendirme yapın

Prof. Dr. Fatih Öktem tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

DEĞERLENDİR

Yayınladığı Makaleler.