Op. Dr.

Fatih Kul

Genel Cerrahi - Kocaeli

Başlıca ilgi ve tedavi alanları: Obezite Cerrahisi, Reflü - Gastrit, Kasık Fıtığı, Mide küçültme, Laparoskopik fıtık tedavisi, Laparoskopik reflü ameliyatı... Tümü

Randevu ve bilgi için bizi arayın: 0 (850) 433 42 40
* Standart tarife ile ücretlendirilir.
Randevu Al

Randevu Takvimi

Hakkında

Fatih Kul Kimdir?

Op. Dr. Fatih Kul, 1979 yılında doğdu. İlkokul eğitimini Giresun'un Eynesil ilçesinde; ortaokul ve lise eğitimini ise Giresun Hamdi Bozbağ Anadolu Lisesi'nde tamamladı. 1998 yılında Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesinde tıp eğitimine başladı ve 2004 yılında mezun oldu.  Mezuniyetinin ardından, 2005 yılında Uludağ Üniversitesi Genel Cerrahi bölümünde Genel cerrahi ihtisasını sürdürdü. Kolorektal, hepatobilier, üst gastrointestinal sistem, endokrin ve meme cerrahisi eğitimini 2010 yılında tamamlayarak genel cerrahi uzmanı unvanını aldı, ''Total tiroidektominin Hemitiroidektomi aşamasında çalışılan İPTH ile postoperatif hipoparatiroidizm arasındaki ilişkinin araştırılması'' konulu tezini yazdı ve 2011 yılında, Türk cerrahi Derneğinin düzenlemiş olduğu Board sınavını başarı ile tamamladı ve Türk Cerrahi Yeterlilik Belgesi almaya hak kazandı.

Op. Dr. Fatih Kul, Bursa'da Mustafakemalpaşa Devlet Hastanesi ve Ordu'da Fatsa Devlet Hastane'sinde çalıştı. Çalıştığı süreç içiresinde yılda ortalama olarak 650 açık ve laparoskopik ameliyat ile hastalarımıza hizmet verdi. Kendisi 2014 yılının Kasım ayından itibaren Kocaeli Özel Konak Hastanesi'nde hasta kabul etmekte olup ayrıca evli ve 1 çocuk babasıdır.

Op. Dr. Fatih Kul, 2005 yılında Genel Cerrahi Güncel Yaklaşım Kongresi'ne 2006 yılında Ulusal Cerrahi Kongresi'ne; 2009 yılında Enteral Parenteral Nutrisyon Kongresi'ne; 2010 Ulusal Cerrahi Kongresi'ne; 2012 Ulusal Cerrahi Kongresi'ne; 2014 Ulusal Cerrahi Kongresine; 2015 yılının Ocak ayında TOSS tarafından düzenlenen Obezite ve Metabolik Hastalıklar Toplantısı'na; 2015 yılının Mart ayında da Laparoskopik Bariatrik Cerrahi Kursu'na katılmıştır. Ayrıca Kolon ve Rektum Hastalıkları dergisinde ''Kolonun Divertiküler Hastalığı'' başlıklı yazısı yayımlanmış ve 2015 Ulusal Cerrahi Kongresi'nde de ''Nüks kasık fıtıklarında laparoskopik onarım'' posteri sunulmuştur.  Kendisi Türk Cerrahi Derneği, Bursa Cerrahi Derneği, Türk obezite Cerrahisi Derneği, Endoskopik Laparoskopik Cerrahi Derneği, Ulusal Travma ve Acil Cerrahi Derneği üyesidir.

Diploma aldığı kurum

 • ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

 • ULUDAG ÜNIVERSITESI

İlgi Alanları

Obezite Cerrahisi

Reflü - Gastrit

Kasık Fıtığı

Laparoskopik (kapalı) Cerrahi

Meme Hastalıkları

Kıl Dönmesi

Hemoroid (Basur) Ve Çatlaklar

Tiroid Hastalıkları Ve Cerrahisi

Tedaviler

Mide küçültme

Laparoskopik fıtık tedavisi

Laparoskopik reflü ameliyatı

Laparoskopik safra kesesi ameliyatı

Tiroid cerrahisi

Meme koruyucu cerrahi

Stapler hemoroidopeksi

Dikişsiz hemoroid cerrahisi

Anal fistül

Anal fistül

Anal fistül

Diplomalar ve Sertifikalar

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için arayın: 0 (850) 433 42 40

Son Cevapladığı Sorular

 • Karin ağrısı

  Hocam ıyi aksamlar bende dünden beri karın ağrısı var kan tahlilleri yaptırdım hepsi normal çıktı karnima ultroson yaptırdım hepsi normal çıktı bütün organlarım ama bu karin agrım nedir anlamiyom nevralji hastasiyim 3 ay tegretol içtim bu ilacı içtikten sonra bunlar başladı bunu içmeden önce böyle ş... devamı

  Doktor Cevabı:
  Op. Dr. Fatih Kul

  Op. Dr. Fatih Kul

  Mevcut bulgularla bir öntanı söylemem çok zor ne yazık ki. dahiliye uzmanına veya genel cerrahi uzmanına yeniden muayene olmanızı öneririm.

 • Makatta kum

  Hocam 29 yaşındayım. hemoroid sorunum olduğu için ara ara sıcak suda oturma banyosu yapıyordum. geçen gün biraz uzun oturunca kalktıgımda legende kum parçaları gibi şeyler gördüm. oldukça küçük beyazımsı. daha önce kum dökmüştüm ama makatta kum gelir mi hocam?

  Doktor Cevabı:
  Op. Dr. Fatih Kul

  Op. Dr. Fatih Kul

  Geçmiş olsun.tafilediğiniz şeylerin parazit yumurtası olma ihtimali var. enfeksiyon hastalıkları uzmam-nına görünmeniz iyi olabilir. bu tarz rahatsızlıklar ilaçlar ile çabukça kontrol altına alınabilir.

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

SORU SOR

Hastalarının Değerlendirmeleri (8)

8 Değerlendirme Ort. Puanı: 4.9
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

Sed. Yıl.

Hocam sizi tanımak çok güzeldi můtaviziliginiz iyi niyetiniz süper iyiki varsiniz 18-11-2016

İsh. Gör.

Uzun zamandır sorduğum sorulara gayet tatmin edici ve kısa sürede verdiğiniz cevaplar için çok teşekkür ediyorum, iyi ki sizin gibi bir doktor yetişmiş bu memlekette :) 02-04-2016

Abd. Sar.

Fatih hocam ilk önce seni ve senin gibi doktorları ALLAH başımızdan eksik etmesin.sizin yanınızda çift taraflı kapalı kasık fıtık ameliyatı oldum.sizden çok memnun kaldım.gerçekten çok iyi bir doktorsunuz.sizi herkeze tavsiye edecem.ALLAH sizden razı olsun.Ailenizle mutlu günler yaşarsınız inşaallah. Abdulkadir SARIKAYA 01.04.2016 01-04-2016

RACHEL WEİSZ
RAC. WEİ.

açıkcası tavsiyem memnun kaldım sizlere tavsiye ederim muayenesinde çok nazik davrandı ve bilgilendirdirmesini çok açıklayıcı yaptı takip gerektiren bir hasta olduğumu belirten ilk doktor memnun kaldım. 25-02-2016

Ays. Kuş.

Sorduğum soruları kısa sürede cevaplandırdığınız için teşekkürler. 12-02-2016

esm. erç.

İlginiz için teşekürler 26-01-2016

Fig. Can.

Doktor bey yanitiniz icin cok tesekkur ederim,saygilarimla. 04-01-2016

Fig. Can.

Doktor bey cok tesekkur ederim,iyi ki varsiniz,sevgi ve saygilarimla. 04-01-2016

8 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Op. Dr. Fatih Kul tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

DEĞERLENDİRME EKLE


.