Prof. Dr.

Fatih BORA

Kulak, Burun, Boğaz hastalıkları (KBB) - İstanbul

Başlıca ilgi ve tedavi alanları: Burun estetiği (Rinoplasti), Septoplasti(nazal hava yolu cerrahisi), Bademcik ameliyatı... Tümü

İletişim Numarası 0 (850) 811 36 09
Randevu Al

Randevu Takvimi

Hakkında

Özgeçmişi

Prof. Dr. Fatih BORA, 1952 yılında Ordu - Ünye'de doğmuştur. Lisans öncesi eğitiminin ardından İstanbul Cerrahpaşa Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 1979 yılında tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. 1987 yılında İstanbul Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Kulak Burun ve Boğaz Anabilim Dalı'nda ihtisas eğitimini tamamlamış ve KBB Uzmanı olmuştur. 

1997 yılında İstanbul Eyüp SSK Hastanesi'nde KBB Anabilim Dalı'nda Doçent olmuştur. 1999 yılında İstanbul Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde KBB Klinik Şefliği görevini üstlenmiştir. 2011 yılında ise Kars Kafkas Tıp Fakültesi KBB Anabilim Dalı'nda Profesör olmuştur.

Türk Tabipler Birliği, Türk KBB ve Baş Boyun Cerrahisi Derneği ve Türk Kulak Burun Boğaz Vakfı Kurucu Üyesi olan Prof. Dr. Fatih BORA, evli ve iki çocuk babasıdır. Kendisi MediEnt Kulak Burun Boğaz Tıp Merkezi'nde mesleki çalışmalarına devam etmektedir.

Diploma aldığı kurum

 • İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ CERRAHPAŞA TIP FAKÜLTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

 • ISTANBUL ÜNIVERSITESI TIP FAKÜLTESİ

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için arayın: 0 (850) 811 36 09

Son Cevapladığı Sorular

 • Bogaz agrisi kan kuruluk

  Bircok doktora gittim.birsey gorunmedigi soyleniyor. kendi doktorumda (gastrolog) hastaliginla ilgisi yok diyor. yinede tesekkur ediyorum.kolay gelsin

  Doktor Cevabı:
  Prof. Dr. Fatih BORA

  Prof. Dr. Fatih BORA

    İletişim & Randevu: 0 (850) 811 36 09

  Geçmiş olsun

 • Kulak ve bogaz

  Hocam iyi günler benim bogaz enfeksiyonum oldu aynı zamanda yutkunamadım ve kulagımda daha öncesinden beridir bir agrı vardı zaten suan kulagımda bir nefes sesi ritim halinde sanki kalp atıyo kullandıgım ilaçların hemen birkaç saat ardından gelmeye başladı bu ses sorun nedir yardımcı olur musunuz?

  Doktor Cevabı:
  Prof. Dr. Fatih BORA

  Prof. Dr. Fatih BORA

    İletişim & Randevu: 0 (850) 811 36 09

  İbrahim bey merhaba , öncelikle kulak burun boğaz uzmanınca muayene ve bazı tetkiklerin yapılmasından sonra konu hakkında fikir yürütmek mümkün olabilir. geçmiş olsun.

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

SORU SOR

Hakkında Yorum Yapın

Hakkında yorum yazın

Uzmanı tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

YORUM EKLE

Yayınladığı Makaleler.