Prof. Dr.

Fatih BORA

Kulak, Burun, Boğaz hastalıkları (KBB) - İstanbul

Başlıca ilgi ve tedavi alanları: Burun estetiği (Rinoplasti), Septoplasti(nazal hava yolu cerrahisi), Bademcik ameliyatı... Tümü

İletişim Numarası 0 (850) 811 36 09
Randevu Al

Randevu Takvimi

Hakkında

Fatih BORA Kimdir?

Prof. Dr. Fatih BORA, 1952 yılında Ordu - Ünye'de doğmuştur. Lisans öncesi eğitiminin ardından İstanbul Cerrahpaşa Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 1979 yılında tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. 1987 yılında İstanbul Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Kulak Burun ve Boğaz Anabilim Dalı'nda ihtisas eğitimini tamamlamış ve KBB Uzmanı olmuştur. 

1997 yılında İstanbul Eyüp SSK Hastanesi'nde KBB Anabilim Dalı'nda Doçent olmuştur. 1999 yılında İstanbul Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde KBB Klinik Şefliği görevini üstlenmiştir. 2011 yılında ise Kars Kafkas Tıp Fakültesi KBB Anabilim Dalı'nda Profesör olmuştur.

Türk Tabipler Birliği, Türk KBB ve Baş Boyun Cerrahisi Derneği ve Türk Kulak Burun Boğaz Vakfı Kurucu Üyesi olan Prof. Dr. Fatih BORA, evli ve iki çocuk babasıdır. Kendisi MediEnt Kulak Burun Boğaz Tıp Merkezi'nde mesleki çalışmalarına devam etmektedir.

Diploma aldığı kurum

 • İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ CERRAHPAŞA TIP FAKÜLTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

 • ISTANBUL ÜNIVERSITESI

Uzmanlık Alanları

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için arayın: 0 (850) 811 36 09

Son Cevapladığı Sorular

 • Kulak zarı delinmesi

  Hocam merhabalar; bundan yaklaşık 8 sene önce sağ kulağımda kulak zarım delikti samatya hastanesinde ameliyatımı siz yapmıştınız.sol kulağımda da zarım delikti onu da farklı bir doktordan oldum ama yaklaşık 4 sene sonra tekrar ağrı, akıntı olunca doktora gittim, zarımın tekrardan delindiğini söyled... devamı

  Doktor Cevabı:
  Prof. Dr. Fatih BORA

  Prof. Dr. Fatih BORA

    İletişim & Randevu: 0 (850) 811 36 09

  Kozyatağında medient kulak bırun boğaz hastanesinde görev yapmaktayım.telefon numarası 444 5 220'den randevu alabilirsiniz.sevgiler.

 • Kronik faranjit

  Hocam merhaba kronik faranjitim var 5 yıla yakın ilk yıllarında ilaçlar kullandım fayda etmedi faydası olmayınca ilaç hiç kullanmadım çok ağrı sızı yok sesimde problem yok sadece biraz soğuk su rahat içemiyorum hocam şiddetli bir ağrısı sızısı yok kabullendim kaderime artık benim korkum ciddi... devamı

  Doktor Cevabı:
  Prof. Dr. Fatih BORA

  Prof. Dr. Fatih BORA

    İletişim & Randevu: 0 (850) 811 36 09

  Farenjit için korunma(size dokunan gıda ve hava koşullarından uzak d.urmanız)yeterlidir.her hangi korkulacak bir hastalığa sebep olmaz.takıntıya gerek yoktuır. keyfinizi bozmayın

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

SORU SOR

Hakkında Yorum Yapın

Hakkında yorum yazın

Prof. Dr. Fatih BORA tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

YORUM EKLE

Yayınladığı Makaleler.