Uzm. Dr.

Fatih Bayalan

Dahiliye - İç Hastalıkları - Trabzon

Başlıca ilgi ve tedavi alanları: Diyabet, Hormon Hastalıkları, Onkoloji, Artrosentez (eklem içi sıvı aspirasyonu), Kolesterol testi, Kolon kanseri görüntüleme... Tümü

Bu hekim siz misiniz?

Hemen bilgilerinizi güncelleyin

Bilgilerinizi güncelleyin!

41 Profil Görüntüleme

Son 30 günlük profil görüntülenme.

0 Takvim Talebi

Toplam randevu takvimi talebi.

Takvim talep edin

Son Cevapladığı Sorular

 • Hemogram dahili yuksek cıkıyor?

  Merhaba hocam;pco oldugum ıcın dogum kontrol hapı kullanıyorum bu yuzden 6 ayda bır muane ollurum kandahlılımde hemogramım her gecen muaneden artıgını fark ettım öncelelerı 11 dı,sonra 12.5 oldu en son yanı 2 gun öncedde 14 oldugunu ögrendım neden sureklı yukselır hocam.hemogram tam olarak nedır?

  Doktor Cevabı:
  Uzm. Dr. Fatih Bayalan

  Uzm. Dr. Fatih Bayalan

  Sigara kullanıyor musunuz? adet düzensizliği veya adetten kesilme gibi bir durumunuz var mı? bunları söylerseniz yanıtını alabilirsiniz..geçmiş olsun:)

 • Çok sık aralıklarla sıtma tutması

  Iyi geceler dr. bey ben 1981 doğumlu 2 çocuk annesiyim çok sık sıtma tutuyor beni acaip üşüyorum kımıldayamıyorum sesim çıkmıyor fön makinasını bana tutuyorlar sanki buz çözülür gibi bende çözülüyorum kansızlıktan dedim aile hekimimize gittim kansızlıktan değildir dedi ama bende korktum sizce neden... devamı

  Doktor Cevabı:
  Uzm. Dr. Fatih Bayalan

  Uzm. Dr. Fatih Bayalan

  Ayrıntılı bir idrar tetkiki yaptırmanızı öneririrm..idrar yolu enfeksiyonları buna neden olabilir..

?

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru sorma kapalıdır.

Hakkında

İletişim bilgileri


Hakkında Değerlendirme Yapın

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Fatih Bayalan tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

DEĞERLENDİR


.