Op. Dr.

Fatih Azut

Ortopedi ve Travmatoloji - Kütahya

Başlıca ilgi ve tedavi alanları: Osteoporoz, Çocuklarda İç Ve Dışa Basma, Mirror Hand, Ayak parmağı ampütasyonu, Ayak ve ayak bileği laparoskopik artrodezi, Kırık Cerrahisi - Tedavisi... Tümü

Bu hekim siz misiniz?

Hemen bilgilerinizi güncelleyin

Bilgilerinizi güncelleyin!

36 Profil Görüntüleme

Son 30 günlük profil görüntülenme.

0 Takvim Talebi

Toplam randevu takvimi talebi.

Takvim talep edin

Son Cevapladığı Sorular

 • Serçe parmağı kırığı

  Hocam öncelikle yardımlarınız için çok teşekkür ediyorum. 1 ay öne sağ ayak serçe parmağım kırıldı 10 gün aşçıda kaldı ancak ayak bileğimde çok ağrı ve serçe parmağımda bazen çıtır çıtır sesler geliyor.

  Doktor Cevabı:
  Op. Dr. Fatih Azut

  Op. Dr. Fatih Azut

  Ağrısız ses geliyorsa parmaktan bir anlam ifade etmez.yanlız ağrılı özellikle hareketler artan agrı varsa kaynama yönünden tekrar bir değerlendirilmesini öneriririm.ayak bileğindeki ağrılar devam ederse ayak bileni mr ile değerlendirmek gerekebilir.

 • Dogum

  Merhaba hocam emar sonucumda sunu yazmayı unutmuşum. " ve heterojen sinyal izlenmektedir. " bu sekilde degerlendirirseniz sevinirim. normal dogum ve sezeryanda sıkıntı olur mu.hocam bir de kazadan sonra vucudumun sol tarafında agirlasma karıncalanma hissediyorum. beyin emari ve muayenede bir şey çık... devamı

  Doktor Cevabı:
  Op. Dr. Fatih Azut

  Op. Dr. Fatih Azut

  Hetarojen sinyal o bölgede sıvı artısı(ödem) olduğunu gösterir.normal doğuma engel değildir.yanlız hamilelik döneminde ağrılar olabilir.

?

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru sorma kapalıdır.

Hakkında Değerlendirme Yapın

Hakkında değerlendirme yapın

Op. Dr. Fatih Azut tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

DEĞERLENDİR


.