Op. Dr.

Fahri AKBAŞ

Kadın Hastalıkları ve Doğum - İstanbul

Başlıca ilgi ve tedavi alanları: Hipnozla İnfertilite Tedavisi, Rahim Egzaması, Over Kist, Laparoskopi destekli vaginal histerektomi(histerektomi)(lavh), Hymenoplasti, Iud(intrauterin araç spiral)... Tümü

Bu hekim siz misiniz?

Hemen bilgilerinizi güncelleyin

Bilgilerinizi güncelleyin!

4 Profil Görüntüleme

Son 30 günlük profil görüntülenme.

0 Takvim Talebi

Toplam randevu takvimi talebi.

Takvim talep edin

Son Cevapladığı Sorular

 • Kızlık zarı

  Merhabalar kızlık zarı hakkında bilgi almak istiyorum sevgilimle ilk ilişkimde içime girerken başlarda zorlanmalar oldu fakat daha sonra bir anda girdi ama o an her hangi bir kan gelmedi başka denemeler sonuncunda da kan gelmedi ayrıca ilişki sırasında yumurtalık kısmımda yapılan baskı sonucu çok fa... devamı

  Doktor Cevabı:
  Op. Dr. Fahri AKBAŞ

  Op. Dr. Fahri AKBAŞ

  Bu tür sorular internette her yerde mevcut. muayene olmanız gerekli, bu şekilde sorularınızın cevabını alabilirsiniz. muayene olmadan nasıl cevap verilebilir bu sorulara bilemiyorum.

 • Betahcg ve ferritin

  Hocam merhabalar. yaptırdığım testte ferritin değerim= 8, betahcg değerim= 0.100 çıktı. (120 gün önce şüpheli bir ilişkim olmuştu)ferritinimin düşük olması betahcg değerimin yanlış çıkmasına yol açar mı?

  Doktor Cevabı:
  Op. Dr. Fahri AKBAŞ

  Op. Dr. Fahri AKBAŞ

  Hayır açmaz.

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

SORU SOR

Hakkında

İletişim bilgileri


 • Kadıköy Şifa Hastanesi
  AdresCaferağa, N:7 34710  Kadıköy, İstanbul  

Hakkında Yorum Yapın

Hakkında yorum yazın

Op. Dr. Fahri AKBAŞ tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

YORUM EKLE


.