Uzm. Dr.

Esra Akasya Hıllenbrand

Dermatoloji - İzmir

Başlıca ilgi ve tedavi alanları: Dermaterapi, Gül Hastalığı (Pityriasis Rosea), Mohs Cerrahisi, Cilt bakımı ve akne tedavisi, Laser epilasyon, Karbon peeling... Tümü

Bu hekim siz misiniz?

Hemen bilgilerinizi güncelleyin

Bilgilerinizi güncelleyin!

26 Profil Görüntüleme

Son 30 günlük profil görüntülenme.

0 Takvim Talebi

Toplam randevu takvimi talebi.

Takvim talep edin

Son Cevapladığı Sorular

 • Tetradox kapsül (doksisiklin)

  İyi günler.kısa zaman önce dermatoloji bölümüne gidip yüzümde ki 'burun' kısmında akneler bulunuyor doktorum tetradox kapsül (doksisiklin) almamı ve kullanmamı söyledi.fakat bu kapsülü içemiyorum nedeni damağıma veya dilime yapışıyor suyla beraber gitmiyor acaba bir püf noktası varsa yardımcı olur... devamı

  Doktor Cevabı:
  Uzm. Dr. Esra Akasya Hıllenbrand

  Uzm. Dr. Esra Akasya Hıllenbrand

  Yumuşak yiyeceklerle kapsülü ısırmadan yutmayı deneyin. yine içemezseniz doktorunuzdan farklı tipta antibiotik yazmasını isteyebilirsiniz.

 • Sedefe sir ağda

  Merhaba, ben sedef hastasıyım. sedeflerim kol bacak gibi bölgelerimde küçük ve yaygınlar. acaba kişisel bakımımın bir parçası olarak sedefli bölgelerime sir ağda yapmamın sedeflerime bir zararı olurmu?

  Doktor Cevabı:
  Uzm. Dr. Esra Akasya Hıllenbrand

  Uzm. Dr. Esra Akasya Hıllenbrand

  Sır ağda travmatik etkisi ile koebner fenomenine neden olarak lezyon olmayan yerlerde de psoriasis plaklarının çıkmasına neden olabilir. tüy dökücü krem vb deneyebilirsiniz.

?

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru sorma kapalıdır.

Hakkında Değerlendirme Yapın

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Esra Akasya Hıllenbrand tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

DEĞERLENDİR


.