Doç. Dr.

Eser YÜKSEL

Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi - Mersin

Başlıca ilgi ve tedavi alanları: Abdominoplasti, Çene Problemleri, Göğüs Estetiği, Kaş kaldırma kozmetik cerrahisi, Leke tedavisi, Cinsiyet değişimi... Tümü

İletişim Numarası 0 (850) 811 38 39

Kurumlar

Hakkında

Eser YÜKSEL Kimdir?

Doç. Dr. Eser YÜKSEL, 1960 yılında Eskişehir’de doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimlerinin ardından Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini  1984 yılında tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisas eğitimini ise 1986-1992 yılları arasında Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Anabilim Dalı'nda yapmış ve Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzmanı olmuştur. 

1993-1996 yılları arasında Amerikan Hastanesi'nde görev yapmış olan Doç. Dr. Eser YÜKSEL, 1996 yılında Houston Texas’ta Baylor College of Medicine, Division of Plastik Surgery’de Research Fellow olarak çalışmalar yapmıştır. Aynı zaman zarfında öğretim üyesi olarak da görev yapan Dr. YÜKSEL, 1999 yılında Plastik Cerrahi Bölümü'ne Clinical Full Faculty olarak kabul edilmiş, Baylor College of Medicine tarafından kendisine Doçent unvanı verilmiştir. 2002 yılında ise Türkiye'de Doçent unvanını Yüksek Öğretim Kurumu’ndan almıştır.

Doç. Dr. Eser YÜKSEL'in Doku Mühendisliği, Kök Hücre Araştırmaları ve Gen Terapisi ile ilgili araştırma konularının yanı sıra, klinik alanlarda yeni geliştirdiği orta yüz, dudak, göz çevresi ve meme küçültme yöntemleri üzerine 60'ın üzerinde uluslararası yayını, 34’ü davetli panel konuşması olmak üzere 80’in üzerinde uluslararası kongrelerde sunulmuş bildirisi bulunmaktadır. 

2014 yılından beri çalışmalarına Türkiye’de devam etmekte olan Doç. Dr. Eser YÜKSEL, Mersin'de bulunan VM Medical Park Mersin Hastanesi'nde hastalarını kabul etmektedir.

Diploma aldığı kurum

  • HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

  • HACETTEPE ÜNIVERSITESI

Yabancı Diller

  • İNGİLİZCE
  • ALMANCA

İlgi Alanları

Abdominoplasti

Çene Problemleri

Göğüs Estetiği

Yüz Estetiği

Bacak Estetiği

Liposuction

Rinoplasti

Meme Büyütme

Meme Küçültme

Meme Dikleştirme

Karın Germe

Genel

Tedaviler

Kaş kaldırma kozmetik cerrahisi

Leke tedavisi

Cinsiyet değişimi

Açık redüksiyon internal fiksasyon(orif)

Doku eksikliklerinin onarılması

Meme onarımı

İzsiz meme büyütme

Boyun germe(kozmetik cerrahi)

Prp saç tedavisi

Karpal tünel ve sinir basısı onarımı

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için arayın: 0 (850) 811 38 39

Hastalarının Yorumları (2)

2 Yorum Ort. Puanı: 4
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

Bayram Türk

Eşimi ameliyat etti.Ağrısız, rarat bir süreç geçirdik. Öncesi ve sonrası çok ilgilendi.Tahminimizden daha başarılı bi sonuç aldık. Çok teşekkür eder, saygılar sunarız 25-02-2018

Yakup Kartal

............................. 12-11-2015

2 görüş bulundu.

Hakkında yorum yazın

Doç. Dr. Eser YÜKSEL tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

YORUM EKLE


.