Op. Dr.

Ertürk Ergin

Üroloji - Adana

Başlıca ilgi ve tedavi alanları: Üriner Tıkanıklık, Vezikoüretral Reflü, Üriner Enfeksiyon (Idrar Yolları Ernfeksiyonu), Kan elektrolit testi, Abdominal ultrasonografi, Keratinin kan testi... Tümü

Bu hekim siz misiniz?

Hemen bilgilerinizi güncelleyin

Bilgilerinizi güncelleyin!

75 Profil Görüntüleme

Son 30 günlük profil görüntülenme.

0 Takvim Talebi

Toplam randevu takvimi talebi.

Takvim talep edin

Hakkında

Ertürk Ergin Kimdir?

Op. Dr. Ertürk ERGİN, lise öğrenimini Konya Anadolu Lisesi'nde bitirdikten sonra Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini de başarıyla tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise  Fırat Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde yapmış ve Üroloji Uzmanı olmuştur. Aynı süre zarfında Chicago Loyola Üniversitesi Tıp Merkezi Üroloji Kliniği'nde de bulunmuş olup Üroloji Klinik şefi Prof. Dr. Robert C Flanigan ile Ürolojik Onkoloji ve Ass. Prof. Dr. John P Mulhall ile Androloji, İnfertilitede Mikrocerrahi Teknikler alanlarında klinik çalışmalar yapmıştır.

Dr. John P Mulhall ile birlikte genç erkeklerde venöz erektil disfonksiyon için 'crural ligasyon' cerrahisinde yeni bir tekniğin tanımlandığı özgün bir çalışması da bulunan Op. Dr. Ertürk ERGİN, bir süre Adana Devlet Hastanesi Üroloji Kliniğinde ve EE Üroloji Tanı ve Tedavi Merkezi'nde hizmet vermiştir. 

Mesleki çalışmalarına şu anda Akdeniz Üroloji Merkezi'nde devam etmekte olan Op. Dr. Ertürk ERGİN, Türk Üroloji Derneği, Ürolojik Cerrahi Derneği, European Association of Urology, Çukurova Üroloji Derneği, Türk Androloji Derneği, Türk İnkontinans Derneği ve Ankara Ürologlar Derneği üyesidir.

Diploma aldığı kurum

  • ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

  • FIRAT ÜNIVERSITESI

Diplomalar ve Sertifikalar

Fotoğraflar

İletişim bilgileri


Hakkında Değerlendirme Yapın

Hakkında değerlendirme yapın

Op. Dr. Ertürk Ergin tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

DEĞERLENDİR


.