Uzm. Dr.

Erkan KOÇYILDIZ

Dahiliye - İç Hastalıkları - İstanbul

Başlıca ilgi ve tedavi alanları: Ailesel Akdeniz Ateşi (Fmf), Yaşlılık, Tansiyon Yüksekliği (Hipertansiyon), Transvenöz karaciğer biyopsisi, Keratinin kan testi, Dgk(dışkıda gizli kan) testi... Tümü

Bu hekim siz misiniz?

Hemen bilgilerinizi güncelleyin

Bilgilerinizi güncelleyin!

2 Profil Görüntüleme

Son 30 günlük profil görüntülenme.

0 Takvim Talebi

Toplam randevu takvimi talebi.

Takvim talep edin

Son Cevapladığı Sorular

 • Epikriz raporu

  Hastaneye yatan hastalar için adına açılan epikriz raporu hakkında düşünceniz nedir hocam ? bu rapor daha iyi nasıl olabilir ? daha iyi nasıl geliştirilebilir ? bu rapor hastalar için ne kadar önem taşır.. hastalara bir yararı var mıdır ?

  Doktor Cevabı:
  Uzm. Dr. Erkan KOÇYILDIZ

  Uzm. Dr. Erkan KOÇYILDIZ

  Merhaba, epikriz raporu kısaca; hastaneye yattığınız dönemde size yapılan işlemlerin ve klinik seyrinizin özetidir. sonraki dr. başvurularınızda geçmiş durumunuz hakkında bilgi vermesi açısından önem taşır. sağlıklı günler...

?

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru sorma kapalıdır.

Doktorun İletişim bilgileri

Hakkında

Özgeçmişi

Uzm. Dr. Erkan KOÇYILDIZ, 1977 yılında Sivas'ta doğdu. Tıp eğitimini 2000 yılında İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi'nde tamamlamasının ardından, iç hastalıkları ihtisasını Fatih Sultan Mehmet Eğitim Araştırma Hastanesi İç Hastalıkları bölümünde 2006 yılında tamamladı.

Uzmanlık eğitimi sonrasında 2001-2007 yılları arasında F.S.M. Eğitim Araştırma Hastanesi'nde, 2007-2010 yılları arasında Üsküdar Devlet Hastanesi'nde ve 2011-2013 yılları arasında Özel Tıp Merkezi'nde görev almış olan Uzm. Dr. Erkan KOÇYILDIZ, İstanbul Tabip Odası ve EASD üyesi olup iyi derecede İngilizce bilmektedir. Kendisi mesleki çalışmalarına şu anda Lifemed Tıp Merkezi'nde görev almaktadır.

Diploma aldığı kurum

 • İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

 • ISTANBUL FATIH SULTAN MEHMET EGITIM VE ARASTIRMA

Diplomalar ve Sertifikalar

Hastalarının Yorumları (1)

1 Yorum Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

Kader Kocaman

İlginizden dolayı cok tesekkurler. 03-12-2015

1 görüş bulundu.

Hakkında yorum yazın

Uzmanı tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

YORUM EKLE


.