Op. Dr.

Erkam TÜLÜBAŞ

Genel Cerrahi - İstanbul

Başlıca ilgi ve tedavi alanları: Cerrahi İnfeksiyonlar, Yara Iyileşmesi Ve Bakımı, Cerrahi Hastalarda Beslenme, Splenektomi, Mastektomi, Fundoplikasyon... Tümü

Bu hekim siz misiniz?

Hemen bilgilerinizi güncelleyin

Bilgilerinizi güncelleyin!

8 Profil Görüntüleme

Son 30 günlük profil görüntülenme.

0 Takvim Talebi

Toplam randevu takvimi talebi.

Takvim talep edin

Son Cevapladığı Sorular

 • Hastalik sag gogus

  Mrb hocam ben 38 yasinda bir bayanim benim uzun zamandir sag sirt bolgemde agrim vardi ve bir hafdadirda sag gogus ustu koltuk altina. yakin yerde agrimvar ve kolumda uyusma oluyor

  Doktor Cevabı:
  Op. Dr. Erkam TÜLÜBAŞ

  Op. Dr. Erkam TÜLÜBAŞ

  Merhaba, sağ sırt bölgesindeki ağrı seviyesine göre değişkenlik gösterecektir. safra kesesinden akciğere, meme hastalıklarından omurgaya kadar birçok hastalığa işaret edebilir. öncelikle muayene olmanız ve varsa elinizdeki tetkiklerle başvuranızı öneririm.

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

SORU SOR

Doktorun İletişim bilgileri

Hakkında

Özgeçmişi

Op. Dr. Erkam TÜLÜBAŞ, 1978 yılında doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimlerinin ardından Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini başarıyla tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise Bakırköy Dr.Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde yapmış ve Genel Cerrahi Uzmanı olmuştur.

Uzmanlık eğitimi sonrasında 2010-2011 yılları arasında İskenderun Deniz Eğitim Alayı Reviri'nde, 2011-2012 yılları arasında ise Adilcevaz Onkoloji Hastanesi'nde görev yapmış olan Op. Dr. Erkam TÜLÜBAŞ, mesleki çalışmalarına şu anda İstanbul Cerrahi Hastanesi'nde devam etmektedir. Ayrıca kendisi Travma ve Acil Cerrahi Derneği ve Türk Tabipler Birliği üyesi olup iyi derecede İngilizce bilmektedir.

Diploma aldığı kurum

 • TRAKYA ÜNİVERSİTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

 • ISTANBUL BAKIRKÖY DR. SADI KONUK EGITIM VE ARASTIRMA HASTANESI

Hakkında Yorum Yapın

Hakkında yorum yazın

Uzmanı tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

YORUM EKLE


.