Doç. Dr.

Erkam KÖMÜRCÜ

Ortopedi ve Travmatoloji - İstanbul

Başlıca ilgi ve tedavi alanları: Omurga Cerrahisi, Skolyoz, Kifoz, Skolyoz ameliyatı, Kifoplasti, Lomber spinal füzyon... Tümü

Bu hekim siz misiniz?

Hemen bilgilerinizi güncelleyin

Bilgilerinizi güncelleyin!

212 Profil Görüntüleme

Son 30 günlük profil görüntülenme.

0 Takvim Talebi

Toplam randevu takvimi talebi.

Takvim talep edin

Son Cevapladığı Sorular

 • Boyun kas gerginliği

  Hocam benim boyun kası olan scalenus posterior tendonunda gerginlik var.omuzumu arkaya ve aşağıya hareket ettirdiğimde,tendonunda gerginlik oluyor.bu konuda yardımcı olabilir misiniz?

  Doktor Cevabı:
  Doç. Dr. Erkam KÖMÜRCÜ

  Doç. Dr. Erkam KÖMÜRCÜ

  Olabilirim geçmiş olsun

 • Çap ayak sendromu ?

  Merhaba hocam benim 15 aylık bir kızım var bacaklarında içeri dönüklük yok ama ayak baş parmaklarını içe doğru basıyor sizce bu durum geçicimi dir nasıl bi yol izlemeliyiz teşekkürler

  Doktor Cevabı:
  Doç. Dr. Erkam KÖMÜRCÜ

  Doç. Dr. Erkam KÖMÜRCÜ

  Geçmiş olsun aslında bir ortopedi hekimine muayene olsa iyi olur

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

SORU SOR

Hakkında

Erkam KÖMÜRCÜ Kimdir?

Doç.Dr. Erkam KÖMÜRCÜ, 1979 yılında Ankara'da doğmuştur. İlk ve orta öğrenimini Ankara’ da tamamladıktan sonra 1996 yılında Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini başarıyla tamamlayarak 2002 yılında tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise 2008 yılında Ankara Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde yapmış ve Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı olmuştur.

Uzmanlık eğitimi sonrasında, 2011 yılında Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Tıp Fakültesinde Yardımcı Doçent olarak atanan Erkam Kömürcü 2013 yılında Amerika Birleşikeşik Devletleri Los Angeles’de omurga üzerine dünyaca ünlü UCLA Spine Center’ de Prof. Dr. Jeffrey C. Wang nezaretinde3 ay omurga cerrahisi eğitimini tamamladı.

2015 yılında girdiği Doçentlik Sınavında başarılı olarak Doçent ünvanını almaya hak kazanan akademisyen çocuk ve yetişkin omurgacerrahisi, erişkin eklem rekonstriksiyonu (kalça ve diz protezleri), spor travmaları, pediatric ortopedi alanında oldukça tecrübelidir.

Doç. Dr. Erkam KÖMÜRCÜ iyi derecede ingilizce bilmekte olup evli ve iki kız babasıdır. Eşi Nur Sultan Kömürcü avukat olup serbest avukat olarak çalışmaktadır.

 

Diploma aldığı kurum

 • EGE ÜNİVERSİTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

 • ANKARA NUMUNE EGITIM VE ARASTIRMA HASTANESI

İletişim bilgileri


 • Özel Bayrampaşa KOLAN Hastanesi
  AdresTerazidere Mahellesi 60. yıl Caddesi No :3, 34035 Bayrampaşa / İstanbul  Bayrampaşa, İstanbul  Haritayı gör  

  Merkez İmkanları

  • Wi-fi
  • Online Doktor Danışma
  • Otopark (Ücretli)
  • Vale
  • Kredi kartı ile ödeme
  • Nakit
  • Sgk Anlaşmalı

Hastalarının Yorumları (3)

3 Yorum Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

Emine Aydın

Hocam meraba ben 2 ay önce tam hatirlamiyorum kalcamdan igne oldum asiri derecede basta uyusma sabah kalktigimda kollarimda ve bileklerimde uyusma simdi ise bacaklarımdan kikirdak sesleri geliyor ve yine uyusma sizce igne yapilirken sinirlere degme ihtimali olabilirmi bu yanlis olabilirmi sanki sol bacagima hissizlik geldi hocan yardimci olursanız sevinirim sagolun , 22-01-2018

Email yolu ile bana çok yardımcı oldu ve aydınlattı çok iyi bir doktor 03-06-2017

güleryüzlü ve ilgili tavri sayesinde doktorların asLinda öcü olmadığını ilk kez farketmemizi sağladı , annem adına kendisine teşekkür ediyorum. 11-03-2017

3 görüş bulundu.

Hakkında yorum yazın

Doç. Dr. Erkam KÖMÜRCÜ tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

YORUM EKLE

Yayınladığı Makaleler.