Op. Dr.

Erdal Tuğsel

Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi - İzmir

Başlıca ilgi ve tedavi alanları: Saç Ekimi, Karın Germe, Meme Dikleştirme, Prp yüz gençleştirme, Karın germe - abdominoplasty (tummy tuck)(liposakşın), Liposakşın... Tümü

Bu hekim siz misiniz?

Hemen bilgilerinizi güncelleyin

Bilgilerinizi güncelleyin!

37 Profil Görüntüleme

Son 30 günlük profil görüntülenme.

0 Takvim Talebi

Toplam randevu takvimi talebi.

Takvim talep edin

Son Cevapladığı Sorular

 • Meme sarkması

  23 yaşındayım memelerim 70 75 beden. yok gibi dümdüz degil biraz var ama küçük. sütyen takmaktan hiç hoşlanmıyorum. acaba sarkma olur mu? kimileri sütyen sarkıtır diyor kimisi tam tersi. acaba doğrusu nedir?

  Doktor Cevabı:
  Op. Dr. Erdal Tuğsel

  Op. Dr. Erdal Tuğsel

  Sutyen takmayabilirsiniz.zararı olmaz.

 • Jinekomasti hak.

  Hocam selamlar. vaser liposuction ile jinekomasti ameliyatı olmak istiyorum. merak ettiğim şu, vaser ile meme dokusu da eritilerek alınabilir mi? yoksa eksizyon mutlaka gerekli midir? bazı sitelerde vaserin rahatlıkla fibröz dokuyu da eritebildiğini okumuştum. sizin bu konuda düşünceleriniz nedir? ş... devamı

  Doktor Cevabı:
  Op. Dr. Erdal Tuğsel

  Op. Dr. Erdal Tuğsel

  Merhaba alperen bey, ben vaser kullanmıyorum. normal liposuctiona ilaveten bazen meme ucundan kesi ile sert doku traşlaması yapıyorum.

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

SORU SOR

Hakkında

Erdal Tuğsel Kimdir?

Op. Dr. Erdal TUĞSEL, lisans öncesi öğrenimlerinin ardından Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde başladığı tıp eğitimini 1982 yılında tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. 1982-1984 yılları arasında Bingöl’de mecburi hizmetini yerine getirdikten sonra Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde ihtisas eğitimine başlamış ve 1990 yılında Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı olmuştur. 

1990-1993 yılları arasında İzmir’de SSK Hastanelerinde uzmanlık sonrası mecburi hizmetini, Ankara Hava Hastanesi'nde ise askerlik vazifesini yerine getirmiş olan Op. Dr. Erdal TUĞSEL,1994-1996 yılları arasında İzmir Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde Başasistan olarak görev yapmıştır. Aynı zamanda 1995 yılında Brezilya'da Dr. Carlos Oscar Uebel'in yanında çalışmalar yapmış ve Saç Ekim Tekniğini öğrenmiştir.

1996 yılından beri mesleki çalışmalarına serbest hekim olarak devam eden Op. Dr. Erdal TUĞSEL, başta Brezilya ve Belçika olmak üzere çeşitli ülkelerde postgraduate kurslara katılmış, yurtiçinde saç ekimi konusunda panellerde konuşmacı ve kurs eğitmenliğinde bulunmuştur. Ayrıca kendisinin, ‘Saç Ekimi Hakkında Her Şey’ adında bir kitabı mevcuttur ve saç ekimi, yüz estetiği, burun, meme ve vücut şekillendirme, peeling ve ameliyatsız işlemler başlıca ilgi alanlarıdır.

Diploma aldığı kurum

 • HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

 • EGE ÜNIVERSITESI

İletişim bilgileri


 • Op. Dr. Erdal TUĞSEL Muayenehanesi
  AdresŞair Eşref Bulvarı No: 67 Kat: 2 D/4 Alsancak  Konak, İzmir  Haritayı gör  

Hakkında Değerlendirme Yapın

Hakkında değerlendirme yapın

Op. Dr. Erdal Tuğsel tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

DEĞERLENDİR


.