Doç. Dr.

Ercan Karacaoğlu

Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi - İstanbul

Başlıca ilgi ve tedavi alanları: Abdominoplasti, Cilt Hastalıkları, Burun Hastalıkları, Leke tedavisi, Liposakşın, Dövme silme... Tümü

Bu hekim siz misiniz?

Hemen bilgilerinizi güncelleyin

Bilgilerinizi güncelleyin!

65 Profil Görüntüleme

Son 30 günlük profil görüntülenme.

0 Takvim Talebi

Toplam randevu takvimi talebi.

Takvim talep edin

Son Cevapladığı Sorular

 • Merhaba hocam

  Merhaba hocam istanbuldami bulunuyorsunuz herzamn kocaelide oluyormusunuz burun ameliyati olmam gerekiyor kemik ve kikirdak ameliyati fiyat araliginizi ogrenebilirmiyim

  Doktor Cevabı:
  Doç. Dr. Ercan Karacaoğlu

  Doç. Dr. Ercan Karacaoğlu

  Merhaba, istanbul dayım 05322920744

 • Karim gerdirme

  Hocam merhavalar yaklasim 35 kg civari kilo verdim alt karin sarkmasi var suanda 80 kg civarim karin gerditme ameliyati yaptirmayi düşünüyorum ama 1 sene sonra minumuma cekip yaptırmak daha mantikli geliyor bana bilmiyorum belkide degildir ve hocam ameliyat zor bir operasyonmudur saygılar.

  Doktor Cevabı:
  Doç. Dr. Ercan Karacaoğlu

  Doç. Dr. Ercan Karacaoğlu

  Zor bir operayon degil. ama iyice kilo vermeden yaptırmayın. ercan karacaoglu m.d. associate professor of plastic surgery atasehir memorial hospital www.esteistanbul.com phone: + 90 532 581 32 38 esteistanbul@yahoo.com

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

SORU SOR

Hakkında

Ercan Karacaoğlu Kimdir?

Doç. Dr. Ercan KARACAOĞLU, lise eğitimini İzmir  Bornova Anadolu Lisesi’nde bitirdikten sonra Gülhane Askeri Tıp Fakültesi’nde başladığı tıp eğitimini 1992 yılında tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise aynı fakültede yapmış ve Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzmanı olmuştur.

2001-2005 yılları arasında Brown Üniversitesi ABD’de Estetik-Meme Cerrahisi ve Meme Cerrahisi alanında ihtisas yapmış olan Doç. Dr. Ercan KARACAOĞLU, Endoskopik yüz gençleştirme, Endoskopik boyun germe, Yüz Estetiği, Göz ve Çevresi Estetiği, Lazerlipoliz, Meme Estetiği, Kalça Estetiği, Bacak Estetiği, Botoks-Baltimore, Dolgu, Migrende Botoks ve Cerrahi Tedavisi, Burun Estetiği, Yüz Estetiği konularında uzmanlaşmıştır.

Doç. Dr. Ercan KARACAOĞLU'nu yurtiçi ve yurtdışında, başta ABD’de olmak üzere, yayınlanmış çok sayıda bilimsel sunusu, kitap ve kitap bölümleri, makaleleri ve kendine has geliştirdiği teknikleri bulunmaktadır. Birçok uluslararası çalışmada ve textbook da yöntemleri referans olarak gösterilmektedir.

Plastik ve Rekonstrüktif  Cerrahi Derneği (TPCD), Estetik Plastik Rekonstrüktif Cerrahi Derneği (EPCD), Uluslararası Plastik, R. ve Estetik Cerrahlar Derneği (ISAPS), Amerikan Plastik Cerrahlar Derneği (ASPS), Avrupa Plastik Cerrahi Board (EBOPRAS) derneği üyesi olan Doç. Dr. Ercan KARACAOĞLU, mesleki çalışmalarına Ataşehir Memorial Hastanesi Estetik Cerrahi Merkezi'nde devam etmektedir.

Diploma aldığı kurum

 • GÜLHANE ASKERİ TIP AKADEMİSİ

Uzmanlık aldığı kurum

 • GÜLHANE ASKERI TIP AKADEMISI

İletişim bilgileri


 • Ataşehir Memorial Hastanesi Estetik Cerrahi Merkezi
  AdresVedat Günyol Cad. No:30 Küçükbakkalköy  Ataşehir, İstanbul  Haritayı gör  

Hastalarının Değerlendirmeleri (1)

1 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

D. ..

Şahane bir hoca, şahane bir insan. Hiç bıkmadan sorularınızı yanıtlayan, ameliyat aşamasında verdiği destekle bu aşamayı çok daha kolay atlatmanızı sağlayan, ameliyat sonrasında tecrübesi, titizliği ve başarısıyla hastasının güvenini boşa çıkarmayan mükemmel bir doktor. Karın germe ve göğüs küçültme ameliyatlarım esnasında ve sonrasında hissettiklerim ve yaşadıklarım bunlar oldu. Şu an iyileşme sürecim devam ediyor ve hocam bana her daim yardımcı olmaya devam ediyor. İyiki varsınız hocam.:) 31-10-2016

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Doç. Dr. Ercan Karacaoğlu tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

DEĞERLENDİRME EKLE


.