Doç. Dr.

Eralp Başer

Kadın Hastalıkları ve Doğum, Jinekolojik Onkoloji Cerrahisi - İstanbul

Başlıca ilgi ve tedavi alanları: Rahim Kanseri, Jinekolojide Laparoskopik Cerrahi, Robotik Cerrahi, Laparoskopik over kisti ameliyatı, Genital kanser, Serviks biyopsisi(kolposkopi)... Tümü

Randevu ve bilgi için bizi arayın: 0 (850) 811 69 61
* Standart tarife ile ücretlendirilir.
Randevu Al

Randevu Takvimi

Hakkında

Eralp Başer Kimdir?

Doç.Dr Eralp BAŞER, Gazi Anadolu Lisesi'nden mezun olduktan sonra, Ankara Üniversitesi Tıp Fakultesi'nde tıp eğitimine başlamıştır. 2004 yılında eğitimini başarıyla tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise Başkent Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'nde yapmış ve 2009 yılında Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı olmuştur. 2014 yılında ise Doçent ünvanı almıştır.

Uzmanlık eğitimi sonrasında, 2009-2010 yılları arası Dr. Sami Ulus Kadın Doğum, Çocuk Sağlığı Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde, 2011-2014 yılları arası Zekai Tahir Burak Kadın Sağlığı Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde, 2015-2016 yılları arası T.C. Sağlık Bilimleri Üniversitesi Adana Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde görev yapmış olan Doç.Dr Eralp BAŞER,mesleki çalışmalarına Liv Hospital Ulus Hastanesi'nde devam etmektedir.

Avrupa Jinekolojik Onkoloji Derneği,Türk Jinekolojik Onkoloji Derneği, Minimal İnvaziv Jinekolojik Onkoloji Derneği, Jinekolojik Endoskopi Derneği, Türk Alman Jinekoloji Derneği, Türk Jinekoloji ve Obstetri Derneği, Servikal Patolojiler ve Kolposkopi Derneği üyesidir.

Diploma aldığı kurum

 • ANKARA ÜNİVERSİTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

 • BASKENT ÜNIVERSITESI (ANKARA)

Yabancı Diller

 • İngilizce

İlgi Alanları

Rahim Kanseri

Jinekolojide Laparoskopik Cerrahi

Robotik Cerrahi

Yumurtalık Kanseri

Gebelik

Tedaviler

Laparoskopik over kisti ameliyatı

Genital kanser

Serviks biyopsisi(kolposkopi)

Rahim ağzı kanseri tarama

Jinekolojik kanser cerrahisi

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için arayın: 0 (850) 811 69 61

Son Cevapladığı Sorular

 • Adet sonrası ağrı

  Adet sonrası sol tarafta ağrım oluyor. bu yaklaşık 1.5 senedir sürüyor. iki kez ayrı jinekologa gittim ve ultrasonla bakıldiktan sonra rahmimin de yumurtalıklarımında temiz oldugi söylendi. daha sonra doktor gastroentrolojiye gitmemi istedi ve spastikkolon teshisi konuldu. ama ağrılarım hala adet so... devamı

  Doktor Cevabı:
  Doç. Dr. Eralp Başer

  Doç. Dr. Eralp Başer

  Merhabalar sinem hanım, şikayetleriniz adet öncesi de varsa endometriyozis hastalığına bağlı olabilir. bu durumda bir süre doğum kontrol hapları kullanabiliyoruz. jinekologunuza bir daha muayene olmanızı tavsiye ederim. geçmiş olsun dileklerimle.

 • Acilllenn yardim

  Merhaba.. benim bir sorum olacaktı.. bir ayda iki kere adet oldum.. diyette yım.. kilo veriyorum... şuan ama bu ay ki adet günüm ise iki gün gecikti.. acaba neden???

  Doktor Cevabı:
  Doç. Dr. Eralp Başer

  Doç. Dr. Eralp Başer

  Merhabalar hızlı kilo verme durumu varsa yumurtlama düzensizlikleri de düzensiz adet kanaması yapabilir. bunun dışında gebelik ihtimali varsa mutlaka test yaptırmanızı öneririm. geçmiş olsun.

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

SORU SOR

Hastalarının Değerlendirmeleri (1)

1 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

Den. Büy.

eralp başer hocam ın hasta sı olmak benim için bir ayrıcalıktı.Adana için inanılmaz büyük bir şanstı kendisi.Duydum ki artık İstanbul da başarılarına devam edecekmiş. Okadar şanslılar ki anlatamam.Eralp bey adına sevindim ama Adana için bir kayıptır kendisi, bu anlamda inanılmaz üzgünüm. 15-08-2016

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Doç. Dr. Eralp Başer tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

DEĞERLENDİRME EKLE


.