Op. Dr.

Emre Karatekelioğlu

Kadın Hastalıkları ve Doğum - İstanbul

Başlıca ilgi ve tedavi alanları: Tüp Bebek, Jinekoloji, Jinekolog, Laparoskopik over kisti ameliyatı, Kegel egzersizleri, İntrauterin inseminasyon... Tümü

Randevu ve bilgi için bizi arayın: 0 (850) 811 40 70
* Standart tarife ile ücretlendirilir.
Randevu Al

Randevu Takvimi

 • Op. Dr. Emre KARATEKELİOĞLU Özel Muayenehanesi
  AdresTeşvikiye Mah. Hakkı Yeten Cad. Vital Fulya Plaza No: 23 K: 5 No: 516  Şişli, İstanbul  Haritayı gör
  Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene ücret bilgisi için doktorunuza / uzmanınıza başvurunuz.

Hakkında

Emre Karatekelioğlu Kimdir?

Op. Dr. Emre KARATEKELİOĞLU, 1970 yılında Ankara’da doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimini Ankara‘da bitirmesinin ardından Ankara Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde başladığı tıp eğitimini 1993 yılında tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. 1993-1999 yılları arasında ise Çukurova Üniversitesi Kadın Hastalıkarı ve Doğum Anabilim Dalı’nda uihtisasını yapmıştır. 1999 yılında Almanya Düsseldorf’da Zentrum Für Reproduktions Medizine’de Dr. Hugo Verhooven ile infertilite ve tüp bebek konusunda çalışmalar yapmıştır.

2000-2006 yılları arasında Eurofertil Tüpbebek Merkezi’nde çalışmalar yapmış olan Op. Dr. Emre KARATEKELİOĞLU, 2005 yılında Dr. Haşim Cemaloğlu ile birlikte yürüttüğü çalışma, ESHRE (Euroian Society of Human Reproduction and Embriology) tarafından en iyi genç araştırmacı dalında ödüle layık görülmüştür. 2006-2007 yılları arasında Pakize Tarzı Tüp Bebek ve Memorial Hastanesi tüp bebek ünitelerinde görev yapmıştır. 2007-2010 yılları arasında Metropolitan Florence Nightingale Hastanesi tüp bebek ünitesinde tıbbi direktör olarakidari görev yürütmüştür. 2010-2012 yılları arsasında ise Avrupa’nın en büyük tüp bebek grubu olan İspanyol IVI grubun İstanbul’da açmış olduğu tüp bebek ekibinde görev almıştır.

Halen İstanbul Tüp bebek ve Kadın Sağlığı Merkezi ekibinde çalışmalarına devam eden Op. Dr. Emre KARATEKELİOĞLU, evli ve 2 çocuk babasıdır. Ayrıca kendisi iyi derecede İngilizce bilmekte olup ASRM (American Society for Reproductive Medicine), ESHRE (Europian Society For Human Reproductionand Embriology) ve Türk Jinekoloji ve Obsterik Derneği gibi mesleki kuruluşlara üyedir.

Diploma aldığı kurum

 • GAZİ ÜNİVERSİTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

 • ÇUKUROVA ÜNIVERSITESI

İlgi Alanları

Tüp Bebek

Jinekoloji

Jinekolog

Tedaviler

Laparoskopik over kisti ameliyatı

Kegel egzersizleri

İntrauterin inseminasyon

Amniosentez

Kısırlık tedavisi

Vajinismus tedavisi

İnvitro maturasyon

Hormonal replasman terapisi

Aşılama yöntemi

Bilateral ooferektomi

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için arayın: 0 (850) 811 40 70

Son Cevapladığı Sorular

 • Bhcg sonucu ne zaman kesindir

  Merhaba doktor bey. geçen ay 24 temmuzda adet gördüm. bu ay gecikti. adetler,m düzensizdir genelde. 27 ağustosta bhcg baktırdım. en son 11 ağustosta birlikletiliğin boşalmanın olmadığı yüzeysel bir ilişkim olmuştu. 27 ağustostaki bu bhcg sonucuna güvenebilir miyim. tarlusal kullanıyorum üç gündür.

  Doktor Cevabı:
  Op. Dr. Emre Karatekelioğlu

  Op. Dr. Emre Karatekelioğlu

    İletişim & Randevu: 0 (850) 811 40 70

  Merhabalar, b hcg testine güvenebilirsiniz.

 • 2 overdede kist

  Merhabalar hocam ben sanal kolonoskopi yaptırdım sormak istedigim ve aklıma takılan birsey oldu rapor cok uzun o yüzden hepsini yazıp zamanınızı almak istemiyorum merak ettiğim yeri kısaca yazayım cevaplarsanız sevinirim (mesane duvar kalınlıgı konturu ve lümeni tabiidir.her iki overde büyüğü 1cm bo... devamı

  Doktor Cevabı:
  Op. Dr. Emre Karatekelioğlu

  Op. Dr. Emre Karatekelioğlu

    İletişim & Randevu: 0 (850) 811 40 70

  Merhabalar bu konuyla ilgili olarak bir kadın hadt ve doğum uzmanına başvurmanızı öneririm.bu kistler hormonal kistler olabilir. saygılarimla

?

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru sorma kapalıdır.

Hastalarının Değerlendirmeleri (1)

1 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

Emin MERİÇ
Emi. MER.

2006 yılında tüp bebek tedavisiyle bir kızım oldu kendisi çok iyi bir doktor bursa dan tedavi için gitmiştik.kendisine çok teşekkür ederim 06-01-2016

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Op. Dr. Emre Karatekelioğlu tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

DEĞERLENDİRME EKLE


.